Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden ring diamant/smaragd
Startprijs 200 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant en smaragd. Fantasie slagring met 4 singlecut geslepen diamanten en 3 rond gefacetteerde smaragden in 4 poot chatonzettingen. Breedte kop 13 mm. ø 55 ca 2,9 gram. ...

Zilveren dameshorloge met ketting
Startprijs 100 EUR

Zilveren dameshorloge voorzien van ketting, 833/000. Klein horloge, ø 29 mm, met witte wijzerplaat en rosé vergulde elementen, voorzien van achterdeksel met voorstelling van een stadsgezicht. Bevesti...

2 Herenhorloges met zilv. ketting
Resultaat: 110 EUR

Twee horloges met zilveren horlogeketting, 833/000. Eén zilveren zakhorloge met bewerkte ketting voorzien van vergulding en paardenhoofd. En een stalen horloge met sleutelopwinding voorzien van zilver...

Zilveren herenhorloge met chatelaine
Startprijs 320 EUR

Zilveren zakhorloge met chatelaine en signetten, 833/000. Groot horloge, ø 53 mm, met sleutelopwinding, Cha Lenham, London, voorzien van zilveren beschermkast voorzien van chatelaine versierd met paar...

Gouden ring met saffier
Resultaat: 180 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met saffier. Ring met een rechthoekig verlopende witgouden kast bezet met in het midden een carré geslepen blauw saffier in de ruitvormige bewerking aan de zijkanten zitten 2...

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 360 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Fantasie slagring met in het midden 2 briljant geslepen diamanten in een 6-poot chaton, ø3,8 gram. In weerskanten in de band zijn 14 singlecut geslepen diamanten ...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 60 EUR

Lot zilveren sieraden en zakhorloges, breidoppen, een zilveren ketting en 3 zilveren broches, een zakhorloge en een oldtimer horloge. En een onedele dasklem/sjaalklem en kruisje. In goede staat

Gitten collier
Resultaat: 100 EUR

Collier van gefacetteerde gitten bevestigd aan een zilveren sluiting uit filigrain, iets gedeukt. ø Git 15 mm. lengte 44 cm. In goede staat

Gouden ring met parel en diamant
Resultaat: 220 EUR

Geelgouden slagring, 585/000, met diamant en parel. Slagring met aan weerskanten in de band 4 diamanten met een oudslijpsel. Aan de uiteinde van de slag is aan de ene zijde een diamant met oud briljan...

Gouden ring met zilveren kop met diamant
Resultaat: 600 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zilveren kop bezet met diamanten. Antieke rozet ring met een zilveren kop in het midden een roosgeslepen diamant, ø 5,1mm, met daaromheen een rand met 12 diamanten met ee...

Gouden sterbroche met diamant
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een ster bezet met 6 diamanten met een oud slijpsel. Middensteen ca 4,7x5,8mm. Grootte broche 31x19mm. ca 2,6 gram. In goede staat

Gouden ring met diamant
Resultaat: 160 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een cirkel waar in een gladomzetting een roosgeslepen diamant zit, ø 4mm. Breedte kop van de ring 8,5mm. ø 52. ca 2 gram. In goede staat

Witgouden ring tourmarlijn en diamant
Startprijs 400 EUR

Witgouden ring, 585/000, met tourmalijn en diamant. Ring met een hoge vierkante kop bezet met een groene tourmalijn. Aan de zijkanten van de tourmalijn zitten aan weerskanten 3 diamanten met een oudsl...

Witgouden hanger met parel en diamant
Resultaat: 160 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met diamant en parel. Fantasie peervormige hanger met in het midden een cultivé parel, ø 7,5 mm, aan weerskanten versierd met witgouden banden bezet met 13 single cut geslep...

Zilver vergulde ring/luipaard
Resultaat: 50 EUR

Fraaie zilver vergulde ring, 925/000, met panterdecor uit zwart emaille en bovenop een rechthoekige bolle carneool geklemd tegen 4 poten. breedte kop 12 mm. ca 9,7 gram. ø62. In goede staat

Granaat collier
Startprijs 100 EUR

Collier van gefacetteerde granaatkralen, ø 7mm, voorzien van een geelgouden sluiting, 585/000, ovaal met ribbewerking. lengte 88 cm. In goede staat

Granaat collier
Startprijs 100 EUR

Collier van gefacetteerde granaatkralen, ø 15mm, voorzien van een geelgouden gefacetteerde bolsluiting met graveerwerk en veiligheid. 50 cm. In goede staat

Zilveren bijbelslot armband
Resultaat: 100 EUR

Zilveren armband gemaakt uit een antiek bijbelslot, 833/000, versierd met voluten en bloemen. Lengte 19,5cm. totaal ca 35,3 gram. In goede staat

Zilveren gesp
Startprijs 60 EUR

Zilveren gesp, 833/000, gemaakt uit filigrain en versierd met knoppen. 10,5x6cm. ca 37 gram. In zeer goede staat

Zilveren collier en hanger
Startprijs 100 EUR

Collier van zwarte kralen met een zilveren oogsluiting met daaraan een hanger, 9 cm, met paarse en zwarte steen en een tussenoog met zirconia's. 925/000. Merk: Giorgio Martello. Lengte collier 46 cm. ...

Zilveren ring Lapponia
Startprijs 70 EUR

Zilveren ring Lapponia, 925/000, model Pluto, breedte 8 mm, ca 3,4 gram ø57. In goede staat

Goudkleurig kralencollier
Resultaat: 35 EUR

Collier van goudkleurige kralen, ø 12mm, ingelegd met edelstenen stukjes, o.a. lapis en parelmoer. Voorzien van double sluiting. lengte 70 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Startprijs 950 EUR

Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...

Witgouden armband
Resultaat: 850 EUR

Elegante witgouden armband, 585/000, breed model met baksteenschakels in het midden en langs de randen voorzien van 2 banden met vossenstaartschakels. Met bakslot en veiligheid. Breedte 12 mm. lengte ...