Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren inktstel 5
Zilveren inktstel

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Twee antieke zilveren kandelaars 13
Twee antieke zilveren kandelaars

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Zilveren monstrans 323
Zilveren monstrans

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Schenkkan met zilveren montuur 3
Schenkkan met zilveren montuur

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Uitgebreid zilveren bestek met messen 9
Uitgebreid zilveren bestek met messen

Resultaat:

925 EUR

Verkocht
Statenbijbel met zilverwerk 97
Statenbijbel met zilverwerk

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Zilveren rozenwater sprenkelaar 12
Zilveren rozenwater sprenkelaar

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Zilveren eend 4
Zilveren eend

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Zilveren Friese brandewijnkom 84
Zilveren Friese brandewijnkom

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Bijbel met zilveren sloten 145
Bijbel met zilveren sloten

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 29
Zilveren bestek

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Cassette met zilveren viscouvert, 6 persoons 46
Cassette met zilveren viscouvert, 6 persoons

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse naaldenkoker 117
18e Eeuwse naaldenkoker

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren set op dienblad 31
Zilveren set op dienblad

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Zilveren mand met hengsel 216
Zilveren mand met hengsel

Resultaat:

460 EUR

Verkocht
Friese brandewijnkom, 1780 55
Friese brandewijnkom, 1780

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 68
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Groot lot zilveren bestek 121
Groot lot zilveren bestek

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 67
Zilveren broodmand

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom 20
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Cassette met zilveren vespa's 82
Cassette met zilveren vespa's

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren koffiekan 104
Zilveren koffiekan

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zilveren koektrommel 1
Zilveren koektrommel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zilveren theeservies 34
Zilveren theeservies

Resultaat:

350 EUR