Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Delen zilver (divers)
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen met zilver, 835/000, een vaasje voorzien van gravure; 13-6-'49 Soerabaja, hoogte 16 cm, een specerijenbakje uit kristal met zilveren rand met parelbewerking, ø5x3,5cm, een suikertang met ha...

Zilveren thee- en melkkan
Resultaat: 300 EUR

Zilveren thee- melkkan, 833/000, bol model fraai versiert met bloemen en cartouchen. Voorzien van een gekruld oor met opgelegd acanthusblad en geplaatst op een rond gecontourneerde voet. MT.: J. Van K...

Zilveren tasbeugel met rokhaak
Resultaat: 100 EUR

Zilveren tasbeugel met originele rokhaak, 833/000, Gecontourneerde beugel versierd met voluten, bloemen en figuren voorzien van een bijbehorende peervormige rokhaak met figuur. MT.: Onduidelijk, Schoo...

Zilveren roomkan
Resultaat: 55 EUR

Zilveren melkkan, 934/000, Empire, bolmodel geplaatst op een ronde voet voorzien van een greep met filetrand. MT.: onduidelijk jl.: Z:1834. 11x8x9cm. totaal ca 128 gram. In goede staat

Zilveren schaal
Startprijs 150 EUR

Zilveren grote kom, 833/000, rond iets uitlopend model met omgeslagen rand voorzien van een floraal decor. ø19x8,5cm. totaal ca 290 gram. In goede staat

Gold filled potlood
Resultaat: 80 EUR

Wahlk Goldfilled vulpotlood, voorzien van 4 banden met florale bewerking. 13 cm. In goede staat

Zilveren jat
Resultaat: 190 EUR

Zilveren jat, 84 zolotniks, voorzien van opengewerkt stuk versierd met filigrain bewerking met 2 stenen. Bekroond met een staande leeuw. 30 cm. ca 57 gram. Voorzien van pseudokeuren.

Tas met zilveren beugel
Resultaat: 50 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model voorzien van diverse voorstellingen met figuren. jl.:J:1919, Schoonhoven. Met geborduurde tas en zilveren ketting. 16x20cm. In goede staat

2 Kristal met zilver
Resultaat: 50 EUR

Twee kristallen schalen met zilver, 833/00, bonbonschaaltje versierd met ruitslijpsel voorzien van een zilveren beugel met parelrand, ø14x15cm, en een schuitvormig kristallen schaaltje met matte bewer...

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 30 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd bloemdecor en een steel versierd met voluten graveerwerk. MT.: Wed. H. van der Ree, Schoonhoven, jl.:V:1855. ca 26 g...

Zilveren monstrans
Resultaat: 1.800 EUR

Unieke zilveren monstrans, 950/000, Barok, versierd met een alziend oog, cherubijnen, acanthusbladeren en druivenranken. De monstrans is geplaatst op een rechthoekige voet met 4 klauwpoten versierd me...