Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen plaquette met monogram
Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen plaquette van Dante, met monogram SH 1265 - 1321. Afmeting: H 26 x B 19,5 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Startprijs 60 EUR

Chinese lachende boeddha van brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Hardhouten figuur
Startprijs 60 EUR

Zuid Amerikaans hardhouten figuur. Mogelijk Amazone bewoner. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

2x Metalen figuren
Startprijs 70 EUR

Twee metalen figuren. Eén maal bronzen plated Germania op houten sokkel, circa 1880. En een plated metalen kegelprijs op marmeren basement., circa 1930. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.

2x Antieke Maria beelden, 1900
Startprijs 70 EUR

Twee grote antieke gips gegoten Maria beelden. Circa 1900. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: H 42 - 46 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, Arabier
Startprijs 80 EUR

Bronzen figuur. Arabier met voorlader. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Chinees hout gesneden figuur
Startprijs 80 EUR

Chinees houtgesneden figuur. Met gezicht van Chinese godheid. Uit wortelhout gesneden. Leeftijd? Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Buste (naar oud voorbeeld)
Startprijs 90 EUR

Antiek gepatineerde betonnen buste. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Fazant op marmeren basement
Startprijs 100 EUR

Art Deco koningsfazant op marmeren basement. Compositie metaal. Circa 1925. Afmeting: 30 x 55 x 15 cm. In goede staat.

Russisch orthodox Heilig figuur
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws Russisch orthodox houtgesneden Heilig figuur met restpolychromie. Afmeting: 34 cm. Onderarmen missen. In goede staat.

Bronzen roofvogel
Startprijs 115 EUR

Art Deco-stijl bronzen roofvogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Wilhelm K. Afmeting: 21,5 x 28 x 11,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Startprijs 120 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 20e Eeuw. Moeder met kind op schouder. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Bronzen roofvogel
Startprijs 130 EUR

Bronzen roofvogel in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Verhoef. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Bronzen beer
Startprijs 140 EUR

Grote bronzen beer op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 28 x 20 x 25 cm. In goede staat.

Antieke Franse figurengroep, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse terracotta figurengroep. Vissersfamilie. Retour la Pêche. Gesigneerd A. Hanne. Nr. 103. Circa 1900. Chip jas visser. Afmeting: H 42 cm. Verder in goede staat.

Antiek bronzen figuur met spiegel, 1900
Startprijs 150 EUR

Antiek bronzen figuur met spiegel, geplaatst op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Bronzen roofvogel
Startprijs 150 EUR

Grote bronzen roofvogel in Art Deco-stijl. Geplaatst op een zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Skorzen. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 175 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Limpromtu a Versaille. Afmeting: 22,5 x 23 x 12 cm. In goede staat.

Terracotta figuur, Naakte dame
Startprijs 200 EUR

Terracotta figuur. 20e Eeuw. Dikke naakte vrouw. Neus gelijmd. Afmeting: 21 x 24 x 18 cm. In redelijke staat.

Groot bronzen figuur
Startprijs 300 EUR

Groot bronzen figuur met putti en Amor op console. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

G. Bailly, Meisje met boek
Startprijs 325 EUR

Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met boek. Met benen gezicht. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Erotisch bronzen figuur
Startprijs 325 EUR

Jugendstil erotisch bronzen figuur op marmeren basement. Bij knopdruk draait de naakte dame met druiven om zich naar faun. Circa 1910. Afmeting: 11 x 14 x 6 cm. In goede staat.

G. Bailly, Meisje met pet
Startprijs 350 EUR

Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met pet en benen gezicht. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Antieke gietijzeren putti
Startprijs 360 EUR

Grote antieke gietijzeren putti. Basis gelast. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.