Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Beeld, R. Clark 5004
Beeld, R. Clark

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Bronzen figuur 'Godin van de jacht' 5017
Bronzen figuur 'Godin van de jacht'

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Goldscheider figuur, 1900 5005
Goldscheider figuur, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur 5007
Antiek bronzen figuur

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bronzen zelfportret Salvador Dali 5048
Bronzen zelfportret Salvador Dali

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bronzen figuur 5064
Bronzen figuur

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Antieke Franse bronzen figuren 5015
2x Antieke Franse bronzen figuren

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antiek Frans bronzen figuur 5016
Antiek Frans bronzen figuur

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur 5056
Bronzen sculptuur

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
G. V. Leroux, Bronzen buste A. Wagner 5008
G. V. Leroux, Bronzen buste A. Wagner

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen olifant 5037
Bronzen olifant

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen zelfportret Salvador Dali 5048.
Bronzen zelfportret Salvador Dali

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen roofvogel 5033
Bronzen roofvogel

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2 Beelden, Muzikant + danseres 5012
2 Beelden, Muzikant + danseres

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur 5056.
Bronzen sculptuur

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Houtgesneden Maria 5057
Houtgesneden Maria

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Houtgestoken Maria 5058
Houtgestoken Maria

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Barok terracotta figuur 5021
Barok terracotta figuur

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Olifant op marmeren basement 5059
Olifant op marmeren basement

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4x Antieke (heilige) figuren 5013
4x Antieke (heilige) figuren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Man met kruik 5022
Bronzen figuur, Man met kruik

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen torso 5053
Bronzen torso

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
10x Bronzen figuren, De Ruiter 5052
10x Bronzen figuren, De Ruiter

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Bronzen bloempot 5043
Bronzen bloempot

Resultaat:

140 EUR