Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur
Resultaat: 325 EUR

Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Man rookt sigaar. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 17 x 16 cm. In goede staat.

Reliëf van gesneden albast
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuws albast gesneden reliëf. Tuinfeest met vele figuren in dorp. Eén figuur chip. Afmeting: 11 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek vergulde Amor op sokkel, 1900
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke vergulde compositie metalen Amor op houten sokkel. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Danseres, 1920
Resultaat: 80 EUR

Antieke danseres op marmeren sokkel. Circa 1920. Compositie metaal. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

2x Antieke loden figuren
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke loden figuren. Renaissance. 19e Eeuw of 17e eeuw. Op Art Deco houten sokkels. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

2x Antieke Franse figuren, 1900
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Amor en engel met duiven. Gesigneerd; Moreau. Circa 1900. Afmeting: H 29 - 30 cm. Eén restauratie sokkel. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Resultaat: 60 EUR

Twee bronzen figuren. Adelaar en Condor. Tweede helft 20e eeuw en circa 1930 Art Deco. Beide op marmeren basement. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

Buste van Beethoven
Resultaat: 70 EUR

Antieke gipsen terracotta gepatineerde buste van Beethoven. Circa 1900. Gesigneerd Corsati. Kleine beschadigingen. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.

Bronzen sculptuur, Vrouw met mand
Resultaat: 90 EUR

Bronzen figuur. 20e Eeuw. Vrouw met mand. Groen gepatineerd. Ongesigneerd. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 275 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Gesigneerde bronzen vogel
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerde bronzen vogel op zwart marmeren basement. Gesigneerd Milo. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Goldscheider figuur, 1900
Resultaat: 500 EUR

Zeer groot antiek Jugendstil terracotta Weens Friedrich Goldscheider figuur. Naakte dame met gewaad. Gestempeld + extra gesigneerd Youling. Circa 1900. In goede originele staat. Slijtage aan verf + cr...

Antieke marmeren buste, 1870
Resultaat: 80 EUR

Antiek marmeren buste. Ongesigneerd. Circa 1870. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Olifant op marmeren basement
Resultaat: 160 EUR

Mooie ijzeren olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 41 x 16 cm. In goede staat.

Houtgestoken Maria
Resultaat: 170 EUR

Russische orthodoxe houtgestoken heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Houtgesneden Maria
Resultaat: 170 EUR

Groot Russisch orthodox houtgesneden gepolychromeerde Maria. 19e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

5x Bronzen figuren, Jan Kip
Resultaat: 80 EUR

Vijf bronzen figuren. Door Jan Kip uit Oldenzaal. 20e Eeuw. Met folders. Twentse figuren. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.

Bronzen stier
Resultaat: 100 EUR

Bronzen stier naar Pablo Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24 x 5 cm. In goede staat.

Bronzen zelfportret Salvador Dali
Resultaat: 450 EUR

Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Zelfportret Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 23 x 20 cm. In goede staat.

Antieke wandkandelaar, 1870
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke vergulde bronzen Louis Seize-stijl wandkandelaar. Drie-lichts. Circa 1870. Afmeting: 54 x 42 x 17 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Resultaat: 110 EUR

Antiek bronzen Jugendstil figuur. Dame in beweging. Circa 1900. Mist iets in handen. Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen bacchus
Resultaat: 60 EUR

Bronzen bacchus. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Russisch orthodox Heilig figuur
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws Russisch orthodox gepolychromeerd houtgesneden Heilig figuur. Onderarmen missen. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Russisch Orthodox Heilig figuur
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws gepolichromeerd Russisch orthodox Heilig figuur. Afmeting: 31 cm. Onderarmen missen. In goede staat.