Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3147 Resultaten
Kavel: 1165

Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel

Resultaat: 47.500 EUR

Ongesigneerd. Oude ets in de stijl van Picasso. Met lijst. Man en vrouw aan tafel. Ets op papier. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In goede staat.


Kavel: 7164

Chinese knobbelvaas

Resultaat: 4.250 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7262

Chinees Fam. Rose bord, Ø 22,2 cm.

Resultaat: 4.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in interieur/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7192

Chinees figuur

Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen figuur. Man met gebonden bamboe. Vinger beschadigd. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.


Kavel: 6132

2 Colenbrander Ram vazen

Resultaat: 1.800 EUR

Twee grote Hollandse Colenbrander Ram vazen. Polychrome. Anrhem Holland. Circa 1920. Model nr. 45 D. Schilder FK + V.B. Afmeting: 19 x Ø 9,6 cm. In goede staat.


Kavel: 4084

Artifort Mushroom chair

Resultaat: 600 EUR

Oude Artifort Mushroom chair. Ontwerp Pierre Paulin. Gestoffeerd in 70-er jaren stof. Afmeting: 66 x 86 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 7669

2x Chinese borden

Resultaat: 1.900 EUR

Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met haven/schepen/figuren en goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 22,6 cm. In goede staat.


Kavel: 7165

2x Chinese kopjes

Resultaat: 700 EUR

Twee Chinees porseleinen kop en schotels met druivenranken decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 - Ø 9 cm. In goede staat.


Kavel: 7091

Chinese terrine

Resultaat: 550 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met figuren in landschap/gebouwen decor. Bloem op deksel beschadigd + kariatiden beschadigd. Afmeting: 24 x 36 x 24 cm. In redelijke staat.


Kavel: 6131

Colenbrander Ram vaas

Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame grote Hollandse polychrome Ram vaas. Arnhem Holland. Model nr. 3. Decor Naloop. Schilder B. Circa 1920. Afmeting: 29,5 x Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 4508

Perzisch kleed

Resultaat: 190 EUR

Groot handgeknoopt Persich tapijt, Rood van kleur met omranding van bloem decor en in het midden diverse motieven. 300x192 cm in goede staat.


Kavel: 2083

Lot tin

Resultaat: 950 EUR

Interessante verzameling antiek tin, ook vroeg tin. Onder andere; eikeltjeskan, maten, klepkannen, mosterdpotten et cetera. Diverse stempels. Afmeting: 6 - 36 cm. In goede staat.


Kavel: 2048

Marine chronometer in kist

Resultaat: 1.100 EUR

Oude/antieke Engelse messing maritieme scheepsklok/marine chronometer in mahoniehouten kist. Thomas Mercer St. Albans. Met seconden-aanduiding et cetera. Met snek uurwerk. Circa 1930. Afmeting: 22 x 2...


Kavel: 7607

Chinese celadon pijpvaas

Resultaat: 5.000 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.


Kavel: 6007

2 Grote Colenbrander Ram vazen

Resultaat: 3.000 EUR

Twee grote Hollandse polychrome Colenbrander Ram vazen. Arnhem Holland. Model nr. 29. Schilder W.C. Afmeting: 21 x Ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 4516

Antiek Perzisch kleed, 150 x 190 cm.

Resultaat: 200 EUR

Antiek Perzisch kleed. Floraal/meerkleurig. Slijtage. Afmeting: 150 x 190 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4066

Schaakstafel + spel

Resultaat: 250 EUR

Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. Blad he...


Kavel: 4010

Buffetkast, 1870

Resultaat: 950 EUR

Buffetkast, ca 1870, uit wortelnoten hout, deels massief en gefineerd, 2 Delig meubel. In goede staat. 230x140x65cm.


Kavel: 2704

Japans Katana zwaard WO II

Resultaat: 300 EUR

Japans WO II Katana militair zwaard. Handvat deels gepoetst. Rest originele patina. Afmeting: L 86 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5028

Gesigneerde mannenbuste

Resultaat: 1.800 EUR

Grote hardhouten gesigneerde mannenbuste door G. Marree 1934. Enkele krimpnaden. Afmeting: 44 x 46 x 30 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4500

Oud Perzisch Bidjar kleed, 247 x 198 cm.

Resultaat: 250 EUR

Groot oud Perzisch Bidjar kleed. Meerkleurig. Floraal decor. Afmeting: 247 x 198 cm. In goede staat.


Kavel: 4083

Engelse wandtafel

Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandtafel met klauwpoot. Afmeting: 70 x 100 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 2103

Twee wandblakers

Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse houtgestoken wandblakers met spiegel en cherubijnkoppen. Afmeting: 47 x 30 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2029

Sluitgewicht

Resultaat: 1.700 EUR

Zeldzaam Hollands antiek bronzen sluitgewicht. 2 Ned. ponden/kilo. Met elf geijkte gewichten + houder. Diverse ijkstempels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 8,5 cm .In goede staat.