Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel
Resultaat: 47.500 EUR

Ongesigneerd. Oude ets in de stijl van Picasso. Met lijst. Man en vrouw aan tafel. Ets op papier. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 4.250 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.

Chinees Fam. Rose bord, Ø 22,2 cm.
Resultaat: 4.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in interieur/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinees figuur
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen figuur. Man met gebonden bamboe. Vinger beschadigd. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

2 Colenbrander Ram vazen
Resultaat: 1.800 EUR

Twee grote Hollandse Colenbrander Ram vazen. Polychrome. Anrhem Holland. Circa 1920. Model nr. 45 D. Schilder FK + V.B. Afmeting: 19 x Ø 9,6 cm. In goede staat.

Artifort Mushroom chair
Resultaat: 600 EUR

Oude Artifort Mushroom chair. Ontwerp Pierre Paulin. Gestoffeerd in 70-er jaren stof. Afmeting: 66 x 86 x 80 cm. In goede staat.

2x Chinese borden
Resultaat: 1.900 EUR

Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met haven/schepen/figuren en goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 22,6 cm. In goede staat.

2x Chinese kopjes
Resultaat: 700 EUR

Twee Chinees porseleinen kop en schotels met druivenranken decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 - Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese terrine
Resultaat: 550 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met figuren in landschap/gebouwen decor. Bloem op deksel beschadigd + kariatiden beschadigd. Afmeting: 24 x 36 x 24 cm. In redelijke staat.

Colenbrander Ram vaas
Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame grote Hollandse polychrome Ram vaas. Arnhem Holland. Model nr. 3. Decor Naloop. Schilder B. Circa 1920. Afmeting: 29,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Perzisch kleed
Resultaat: 190 EUR

Groot handgeknoopt Persich tapijt, Rood van kleur met omranding van bloem decor en in het midden diverse motieven. 300x192 cm in goede staat.

Lot tin
Resultaat: 950 EUR

Interessante verzameling antiek tin, ook vroeg tin. Onder andere; eikeltjeskan, maten, klepkannen, mosterdpotten et cetera. Diverse stempels. Afmeting: 6 - 36 cm. In goede staat.

Marine chronometer in kist
Resultaat: 1.100 EUR

Oude/antieke Engelse messing maritieme scheepsklok/marine chronometer in mahoniehouten kist. Thomas Mercer St. Albans. Met seconden-aanduiding et cetera. Met snek uurwerk. Circa 1930. Afmeting: 22 x 2...

Chinese celadon pijpvaas
Resultaat: 5.000 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2 Grote Colenbrander Ram vazen
Resultaat: 3.000 EUR

Twee grote Hollandse polychrome Colenbrander Ram vazen. Arnhem Holland. Model nr. 29. Schilder W.C. Afmeting: 21 x Ø 13 cm. In goede staat.

Antiek Perzisch kleed, 150 x 190 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antiek Perzisch kleed. Floraal/meerkleurig. Slijtage. Afmeting: 150 x 190 cm. In redelijke staat.

Schaakstafel + spel
Resultaat: 250 EUR

Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. Blad he...

Buffetkast, 1870
Resultaat: 950 EUR

Buffetkast, ca 1870, uit wortelnoten hout, deels massief en gefineerd, 2 Delig meubel. In goede staat. 230x140x65cm.

Japans Katana zwaard WO II
Resultaat: 300 EUR

Japans WO II Katana militair zwaard. Handvat deels gepoetst. Rest originele patina. Afmeting: L 86 cm. In redelijk/goede staat.

Gesigneerde mannenbuste
Resultaat: 1.800 EUR

Grote hardhouten gesigneerde mannenbuste door G. Marree 1934. Enkele krimpnaden. Afmeting: 44 x 46 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Perzisch Bidjar kleed, 247 x 198 cm.
Resultaat: 250 EUR

Groot oud Perzisch Bidjar kleed. Meerkleurig. Floraal decor. Afmeting: 247 x 198 cm. In goede staat.

Engelse wandtafel
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandtafel met klauwpoot. Afmeting: 70 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Twee wandblakers
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse houtgestoken wandblakers met spiegel en cherubijnkoppen. Afmeting: 47 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Sluitgewicht
Resultaat: 1.700 EUR

Zeldzaam Hollands antiek bronzen sluitgewicht. 2 Ned. ponden/kilo. Met elf geijkte gewichten + houder. Diverse ijkstempels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 8,5 cm .In goede staat.