Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
6x Zeldzame Chinese kopjes 7040
6x Zeldzame Chinese kopjes

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Jan-Evert Morel, Winter 1005
Jan-Evert Morel, Winter

Resultaat:

2.350 EUR

Verkocht
K.V. Mayr, Papegaai 1147
K.V. Mayr, Papegaai

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Moderne kunst paspop 2000
Moderne kunst paspop

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Mysterieuze pendule, 1900 3503
Mysterieuze pendule, 1900

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas 6131
Colenbrander Ram vaas

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Chinese blanc de Chine dekseldoos 7147
Chinese blanc de Chine dekseldoos

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Grote Chinese kom Ø 21 cm. 7176
Grote Chinese kom Ø 21 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Chinese pelgrim/maan vaas 7388
Chinese pelgrim/maan vaas

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Chinese Sung vaas 7648
Chinese Sung vaas

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Zeldzame Amerikaanse tafelklok 3516
Zeldzame Amerikaanse tafelklok

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Kapitale 17e - 18e eeuwse Kang Xi kom Ø 20,7 cm. 7115
Kapitale 17e - 18e eeuwse Kang Xi kom Ø 20,7 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis 1031
Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 24,5 cm. 7407
Chinees bord Ø 24,5 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Chinese celadon schaal 7626
Chinese celadon schaal

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
2x Chinese borden 7669
2x Chinese borden

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Witgouden ring met saffier en diamant 574
Witgouden ring met saffier en diamant

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Mysterieuze klok 3624
Mysterieuze klok

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4048
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Gesigneerde mannenbuste 5028
Gesigneerde mannenbuste

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
2 Colenbrander Ram vazen 6132
2 Colenbrander Ram vazen

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte schotel Ø 36,5 cm. 7306
Chinese Familie Verte schotel Ø 36,5 cm.

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 23 cm. 7343
Chinees bord Ø 23 cm.

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Chinese miniatuur vaas 7631
Chinese miniatuur vaas

Resultaat:

1.800 EUR