Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3147 Resultaten
Kavel: 25

Vergulde zilveren miskelk

Startprijs 350 EUR

Zilveren vergulde miskelk, 925/000, geplaatst op een ronde voet. De kelk is versierd met een ornament met voluten en cartouche en met druivenranken. ø9x23cm. In goede staat


Kavel: 26

Zilveren visvorken

Startprijs 280 EUR

Set met 8 zilveren visvorken, 833/000, model Haags Lofje, MT.: P. Baartwijk, Schoonhoven jl.:C:1937. 17 cm. Totaal ca 360 gram. In goede staat


Kavel: 27

Chinese schaal op zilveren voet

Startprijs 1.000 EUR

Chinese schaal met zilveren voet, 925/000, Ovale Kantonese schaal, 19e eeuw, geplaatst op een grote ronde gecontourneerde zilveren voet met gekrulde poten versierd met voluten, culots en leeuwenkoppen...


Kavel: 28

2 Zilveren pronklepels

Startprijs 400 EUR

Twee zilveren pronklepels, 925/000, met een peervormige bak met florale versiering en een deels getorste steel bekroond met een jonkheer of een jonkvrouw. Vervaardigd in Hanau, Duitsland, In Engeland ...


Kavel: 29

Zilveren lepel

Startprijs 150 EUR

Zilveren pronklepel, 930/000, met peervormige bak met ribben en een lauwerkrans, voorzien van een steel met florale bewerking, leeuwenkop en een edelman. 26 cm. ca 83 gram. In goede staat. Voorzien va...


Kavel: 30

Zilveren suikerbak met rood glas

Startprijs 200 EUR

Zilveren suikerbak, BWG, schuitvormig, gemaakt uit filigrain in bloemdecor geplaatst op schuitvormige voet , voorzien van rode glazen binnenbak met gouden rand. 20x10x14cm. In goede staat


Kavel: 31

Zilveren tabakspot

Startprijs 280 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, gecontourneerd model versierd met graveerwerk en op het deksel voorzien van een bloem als knop. Het geheel is geplaatst op een houten basement. Voorzien van diverse restau...


Kavel: 32

Zilveren theedoos

Startprijs 320 EUR

Zilveren theedoos, 900/000, met sleutel. rechthoekige theedoos versierd met getrembleerde meanderbewerking, geplaatst op 4 bolpoten. ca 222 gram. 15x11x8cm. Deukje aan de zijkant, verder in goede staa...


Kavel: 33

2 Zilveren kaarskandelaar

Resultaat: 400 EUR

Twee zilveren kandelaren, 13 löth, 812/000, op rond gecontourneerde voet met florale bewerking. Eind 19e eeuw, MT.: gestempeld AW, Wenen, Oostenrijk. ø16x30cm.


Kavel: 34

Zilveren miniatuur kabinet

Resultaat: 100 EUR

Zilveren miniatuur in de vorm van een kabinet, 835/000, met gecontourneerde toog, 3 lades en versierd met graveerwerk. Geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: Argentor, edelmetaalgieterij, Haarlem jl.:k: 1994...


Kavel: 35

Zilveren miniatuur schouw

Resultaat: 110 EUR

Zilveren miniatuur schouw, 835/000, versierd met figuren, vazen en medaillon. Op rechthoekige bodemplaat. 3x5,5x9cm. MT.: J.Weerda, Haarlem ( argentor) jl.: q:1976. ca 98 gram. In goede staat


Kavel: 36

2 Zilveren kandelaren

Resultaat: 200 EUR

Twee zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet met filetbewerking. Eén kandelaar gedeukt bij de voet en bij het licht. ø9x19cm. In redelijk goede staat.


Kavel: 37

Zilveren dienblad

Resultaat: 425 EUR

Zilveren ovaal dienblad, BWG, ovaal model met 4 inspringen in de opstaande rand. 47x32x2,5cm. ca 982 gram. Voorzien van gravure aan de achterzijde. 1904-4 juli-1929. In goede staat.


Kavel: 38

Zilveren beeld, Spelende otters

Startprijs 350 EUR

Zilveren beeld, 925/000, van 2 spelende otters op een boomstam. Geplaatst op een ovaal houten basement. Silverfilled Sheffield, jl.: m:1986. 28x16x20cm. In goede staat


Kavel: 39

Zilveren Christofle bestek

Startprijs 3.000 EUR

Bijzonder zilveren Christofle bestek, 925/000, versierd met een rand met lambrequins en een versierd ornament aan de achterzijde. Het bestek bestaat uit een viscouvert met 6 messen en vorken, 5 tafelv...


Kavel: 40

Zilveren mokka-servies

Resultaat: 200 EUR

Zilveren mokka servies, 835/000, met mokkakan, melkkan en suikerbak model buton, met houten greep. MT.: Koninklijke Begeer, Voorschoten, jl.: o.a. H:1942. totaal gewicht 551 gram. 14x10x18cm, 9x7x10cm...


Kavel: 41

Zilveren fruitschaal

Startprijs 200 EUR

Zilveren fruitschaal, 12 lothige, BWG, rechthoekig gecontourneerd model met geschulpte rand voorzien van gegraveerd floraal decor, geplaatst op 4 krulpoten met 2 grepen met palmetten. 34x20x7cm. ca 38...


Kavel: 42

3 Zilveren kelken

Resultaat: 180 EUR

Drie zilveren kelken, 925/000, 2 grote modellen en een klein model op een 12 kantige voet en kelk met ronde rand. ø 11,5x12cm en ø8x9cm. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten, jl.: 1964. ...


Kavel: 43

Zilveren tafelbel

Resultaat: 70 EUR

Zilveren tafelbel, 833/000, achtkantig, opengewerkt en versierd met graveerwerk. Voorzien van metalen binnenbel. Wat uit model, diverse deukjes en diverse restauratieplekken. jl.: S:1852. ø10x19cm. In...


Kavel: 44

Houten doos met zilveren plaquette

Resultaat: 120 EUR

Houten doos voorzien van snijwerk op bolpoten, met grepen. Op het deksel zit een grote zilveren plaquette met een voorstelling met o.a. figuren aan een tafel. 835/000. 20,5x12,5x9cm. In goede staat


Kavel: 45

Zilveren bestek

Resultaat: 1.020 EUR

Zilveren bestek, 833/000, met 11 tafellepels,12 -vorken, 4 dessertlepels en 6 -vorken, een sauslepel, aardappellepel en 2 groentelepels. Model Haags lofje MT.: J.J.A. Gerritsen, zilverfabriek, Zeist ...


Kavel: 46

Zilveren dienblad

Startprijs 350 EUR

Zilveren dienblad, 800/000, ovaal gezaagd model versierd met kwabben en rasterdecor. Voorzien van een grote gravure met monogram, J.C.C. en sierlijk cartouche. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. 36x24...


Kavel: 47

Zilveren spiegel

Startprijs 350 EUR

Zilveren spiegel, 835/000, grote rechthoekige zilveren lijst versierd met bladdecor op de hoeken. Bezet met een spiegel. 30x37cm. MT.: J.Hamers, Tilburg. In goede staat


Kavel: 48

Zilveren spiegel

Startprijs 260 EUR

Grote rechthoekige spiegel met een royaal versierde zilveren rand, BWG. Voorzien van een metalen achterzijde. Gestempeld: artist Jaipur. 29x43cm. In redelijke goede staat