Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

6x Antieke Chinese tempel figuren 7705
6x Antieke Chinese tempel figuren
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2x Antieke Chinese tempelwachters 7698
2x Antieke Chinese tempelwachters

Resultaat:

150 EUR

Grote antieke schotel Ø 33,5 cm. 7691
Grote antieke schotel Ø 33,5 cm.
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Chinees boeddha figuur 7061
Chinees boeddha figuur

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 17 x Ø 17 cm. 7054
Chinese vaas, H 17 x Ø 17 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese blauwe schotel Ø 37 cm. 7047
Chinese blauwe schotel Ø 37 cm.

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
J. Rockx, Rotterdams' havengezicht 1297
J. Rockx, Rotterdams' havengezicht

Resultaat:

120 EUR

Chinese vaas + sokkel 7655
Chinese vaas + sokkel
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Chinese Sung vaas 7648
Chinese Sung vaas

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
2 Chinese borden 7641
2 Chinese borden

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Adam & Eva 1290
Ongesigneerd, Adam & Eva

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Franse wandklok 3569
Franse wandklok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Warmink klok + console 3562
Warmink klok + console

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse datumpendule, 1880 3555
Franse datumpendule, 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Hans Lenteman, Hollands dorp langs rivier 1283
Hans Lenteman, Hollands dorp langs rivier

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Chinese dekselvazen met zilver 7011
2 Chinese dekselvazen met zilver

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
3 Chinese Kang Xi schotels Ø 11 cm. 7003
3 Chinese Kang Xi schotels Ø 11 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Japanse/Chinese opium pijp 7605
Japanse/Chinese opium pijp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6x Petrus Regout kommen, 1890 6223
6x Petrus Regout kommen, 1890

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
J. Solt/Salt?, Vrouwen op markt 1247
J. Solt/Salt?, Vrouwen op markt

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese Lange Lijs vaas 7598
Chinese Lange Lijs vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke gravure Münster 1240
Antieke gravure Münster

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Penvuur revolver 2719
Penvuur revolver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vijf Oost-Duitse medailles 2712
Vijf Oost-Duitse medailles

Resultaat:

25 EUR