Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Amsterdamse hangklok 3500
Amsterdamse hangklok

Resultaat:

5.500 EUR

Zeldzame vuurvergulde Charles Dix pendule, 1840 3501
Zeldzame vuurvergulde Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 1.350 EUR
Grote vuurvergulde pendule, 1820 3502
Grote vuurvergulde pendule, 1820
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Mysterieuze pendule, 1900 3503
Mysterieuze pendule, 1900

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Frans vuurverguld klokkenstel, 1860 3504
Frans vuurverguld klokkenstel, 1860

Resultaat:

5.000 EUR

Franse Charles Dix porseleinen pendule 3505
Franse Charles Dix porseleinen pendule
Startprijs 600 EUR
Mysterieuze pendule 3506
Mysterieuze pendule
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Franse portaalklok, 1820 3507
Franse portaalklok, 1820

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Antieke vuurvergulde pendule, 1820 3508
Antieke vuurvergulde pendule, 1820

Resultaat:

1.150 EUR

Verkocht
Zeldzame boulle penduel Tête de Poupée 3509
Zeldzame boulle penduel Tête de Poupée

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Franse portaal pendule, 1800 3510
Franse portaal pendule, 1800

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Franse vergulde pendule 3511
Franse vergulde pendule

Resultaat:

350 EUR

Vuurvergulde pendule 3512
Vuurvergulde pendule
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Antieke Charles Dix klok, 1840 3513
Antieke Charles Dix klok, 1840

Resultaat:

650 EUR

Vuurvergulde vaaspendule 3514
Vuurvergulde vaaspendule
Startprijs 700 EUR
Monumentale tafelklok 3515
Monumentale tafelklok
Startprijs 2.750 EUR
Verkocht
Zeldzame Amerikaanse tafelklok 3516
Zeldzame Amerikaanse tafelklok

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule, 1840 3517
Vuurvergulde pendule, 1840

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Franse molenpendule, 1890 3518
Franse molenpendule, 1890

Resultaat:

650 EUR

Franse portaalklok 3519
Franse portaalklok
Startprijs 250 EUR
Cartier bureauklok 3520
Cartier bureauklok
Startprijs 350 EUR
Franse pendule 3521
Franse pendule
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Art Nouveau klokkkenstel 3522
Art Nouveau klokkkenstel

Resultaat:

800 EUR

Franse Empire pendule, 1820 3523
Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 2.400 EUR