Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
26 Resultaten
Kavel: 3000

4x Dinky Toys

Resultaat: 500 EUR

Vier diverse Engelse Dinky Toys in originele doos. Onder meer: Breakdown Lorry 430. Pressure Refueller 642. Articulated Lorry 409. Pullmore Car Transporter 982. Afmeting: 14 - 26 cm. In zeer goede sta...


Kavel: 3001

9x Dinky Toys

Resultaat: 600 EUR

Lot van negen Engelse Dinky Toys in originele doos. Onder meer: Dinky Toys nr. 771, Ingter. Road Signs. Aston Martin DB35 104. Austin A 105 Salooon 176. Mersey Tunnel Police Van 255.
Castrol tanker 4...


Kavel: 3002

Lot blikken speelgoed

Startprijs 120 EUR

Groot lot blikken speelgoed. Treinset. Circa 1930 - 1950. Onder andere: Twee Hornby locs (Meccano) + acht wagons waaronder Hornby. Bespeeld. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3003

75x Model auto's

Resultaat: 40 EUR

Groot lot van 75 diverse model auto's. Onder andere; Matchbox, Majorette et cetera. Afmeting: 5 - 20 cm . In redelijk/goede staat.


Kavel: 3004

Lot voor-oorlogs blikken spoorweg speelgoed

Resultaat: 170 EUR

Lot voor-oorlogs Duits, blikken spoorweg speelgoed. Onder andere: Märklin, Karl Bub, Bing, en rails. Diverse wagons, locs, seinpalen. Onder meer twee wagons Pensylvania Lines Bing. Circa 1920. Afmetin...


Kavel: 3005

Houten speelgoed trein

Startprijs 250 EUR

Grote vijf-delige antieke houten speelgoed trein. Compleet. L.M.S. Made by Lines Brothers Ltd. Merton London England. Licht bespeeld. Afmeting: 28 - 48 cm. In goede staat.


Kavel: 3006

5x Antiek blikken speelgoed

Startprijs 100 EUR

Vijf delen antiek Duits blikken speelgoed. 1x Zeldzame Doll bronfontein, voor stoommachine, circa 1910, goed. 1x Man met cirkelzaag, voor stoommachine, circa 1930, ongemerkt. 1x Windmolen, voor stoomm...


Kavel: 3007

Spel L' Histoire de France'

Startprijs 100 EUR

Antiek Frans bordspel. L' Histoire de France met twaalf speelkaarten en papieren chips. Circa 1930. Afmeting: 5 x 26 x 36 cm. In goede staat.


Kavel: 3008

Spel 'Boite Feerie Magique'

Startprijs 100 EUR

Brevete blikken speelgoed paardenrace spel in originele doos. Boite Feerie Magique. Mechanisch. Circa 1920. In originele staat. Afmeting: 4 x 14 x 9 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3009

Parachute Celluloid Japan

Startprijs 100 EUR

50er-Jaren Japanse celluloid parachute-springer. Trade Ken Mark. In originele staat + originele doos. Afmeting: 27 cm. In goede staat.


Kavel: 3010

Oosters schaakspel

Resultaat: 50 EUR

Oosters, houtgesneden schaakspel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 47 x 47 cm. In goede staat.


Kavel: 3011

2 Antieke poppen

Startprijs 50 EUR

Twee antieke poppen met vilt. 30-er Jaren. 1x Baron van Munchhausen, papier maché kop. 1x Hartgummi negroïde pop. Afmeting: 42 - 43 cm. In goede staat.


Kavel: 3012

Schuco Mercer speelgoedauto

Resultaat: 60 EUR

Duitse blikken Schuco speelgoedauto Mercer Typ 35J 1913. Western Germany. Voorbumper los bij naad. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3013

Bing toverlantaarn

Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse blikken Gebr. Bing Nürnberg Laterna Magica met originele doos. Met acht glazen diorama platen. Afmeting: 31 x 29 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 3014

12x Rin Tin Tin modelauto's (Kuifje)

Startprijs 150 EUR

12x Diverse Kuifje Rin Tin Tin speelgoedauto's. Hergé Moulinsart. Met originele doos. Sommige in-compleet. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.


Kavel: 3015

Oude Wilesco stoomwals

Resultaat: 60 EUR

Oude Wilesco 'Old Smokey' blikken speelgoed stoomwals uit de 60er - 70er jaren. Schoorsteen niet origineel. Afmeting: 28 x 33 x 16 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3016

W. Krauss speelgoed

Resultaat: 110 EUR

Antiek Duits Wilhelm Kraus, Happy Jack. Voor stoommachine gebruik. Circa 1925. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3017

3x Blikken spaarpotten

Resultaat: 100 EUR

Drie blikken spaarpotten + slotmachine aansteker. 20e Eeuw. 1x Gelithografeerde spaarpot St. Bravo kathedraal, circa 1930, reparatie. 1x Kleine Duitse spaarpot, muntinworp = gezichten veranderen, D.R....


Kavel: 3018

Poppenwagen met porseleinen handvat.

Startprijs 50 EUR

Oude poppenwagen met pitriet en porseleinen handvat 2e helft 20e eeuws, 70x76x40 in goede staat


Kavel: 3019

Duits spel 'Stop Stop'

Startprijs 50 EUR

Zeldzaam Duits 20er - 30er jaren bordspel Stop Stop. D.R.G.M. No. 148552 + WO 183476. Afmeting: 4 x 23 x 15 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3020

Houten speelgoed auto, 1930

Startprijs 40 EUR

Hollandse gelithografeerde houten speelgoed auto. Groenteboer auto. 30er - 40er Jaren. Afmeting: 38 cm. In goede staat.


Kavel: 3021

Lot kindersurprises Ferrero

Startprijs 40 EUR

Doos vol met oude kindersurprises van Ferrero Kinderüberraschung. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 2 - 10 cm. In goede staat.


Kavel: 3022

Lot TV-kinderspeelgoed (View-Master)

Startprijs 50 EUR

15x Oude 60er-jaren Duitse kunststof View Masters. Onder andere: TV vorm et cetera. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.


Kavel: 3023

4x Speelgoed

Startprijs 50 EUR

Vier delen divers speelgoed. Tweede helft 20e eeuw. 1x Great Flying Boat, China in doos (blik). 1x DDR VEB blikken stoomwals in doos. 1x Puzzel Schlachtefest Sala. 1x Kunststof monster waterpistool, H...