Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
245 Resultaten
Kavel: 2005

Design lamp Gino Sarfatti

Resultaat: 7.000 EUR

Zeer grote moderne designlamp, Gino Sarfatti 1912-1985. Lampadario mod. 2042/18 1963, XXL. 73x100cm. In goede staat


Kavel: 2000

Moderne kunst paspop

Resultaat: 2.250 EUR

Levensgrote moderne kunst paspop. Belijmd met honderden kleine keramieken tegeltjes en versierd met sieraden. Art Nouveau-stijl. Ongesigneerd. Gemonteerd op glazen basement. Tweede helft 20e eeuw. Afm...


Kavel: 2029

Sluitgewicht

Resultaat: 1.700 EUR

Zeldzaam Hollands antiek bronzen sluitgewicht. 2 Ned. ponden/kilo. Met elf geijkte gewichten + houder. Diverse ijkstempels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 8,5 cm .In goede staat.


Kavel: 2003

Duits draaiorgel

Resultaat: 1.100 EUR

Mahoniehouten Duits draaiorgel met intarsia. Door orgelbouwer Hofbauer Harmonipan Göttingen. Tweede helft 20e eeuw. Electrisch met metalen en houten orgelpijpen gemonteerd op rijdbare onderbouw. Voorz...


Kavel: 2048

Marine chronometer in kist

Resultaat: 1.100 EUR

Oude/antieke Engelse messing maritieme scheepsklok/marine chronometer in mahoniehouten kist. Thomas Mercer St. Albans. Met seconden-aanduiding et cetera. Met snek uurwerk. Circa 1930. Afmeting: 22 x 2...


Kavel: 2083

Lot tin

Resultaat: 950 EUR

Interessante verzameling antiek tin, ook vroeg tin. Onder andere; eikeltjeskan, maten, klepkannen, mosterdpotten et cetera. Diverse stempels. Afmeting: 6 - 36 cm. In goede staat.


Kavel: 2002

Koloniaal reiskabinet

Resultaat: 900 EUR

19e Eeuws koloniaal reiskabinet met zilveren BWG beslag. Origineel slot + sleutel. Tien lades achter de deuren. Teak met ebbenhout. Eén stukje fineer mist. Afmeting: 29 x 39 x 29 cm. In goede staat.


Kavel: 2007

Antieke globe

Resultaat: 850 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten globe. Aardglobe door Dr. R. Neuse. Nederlandse bewerking R. E. Kalthofen. Columbus Verlag Berlin. Afmeting: H 59 x Ø 46 cm. In goede staat.


Kavel: 2031

Speeldoos

Resultaat: 650 EUR

Gave 19e eeuwse Zwitserse speeldoos met zes melodieën en landschap intarsia op deksel. Speelt mooi en heeft gave kam. Afmeting: 17 x 44 x 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2087

Antieke bureauset, 1920

Resultaat: 650 EUR

Antieke bureauset met bronzen reebok + inktpotten en marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 18 x 35 x 22 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2193

Map met 62 munt penningen

Resultaat: 650 EUR

Lot met 62 stuks antieke munt penningen. Onder andere: Duitsland, Engeland, China, Nieuw Zeeland, Frankrijk, Nederland, USA, Zuid Afrika. Afmeting: 21 x 15 x 3 cm. In goede staat.


Kavel: 2004

Houten draaiorgel + speelrollen

Resultaat: 600 EUR

Oud houten draaiorgel met papieren speelrollen. Doos vol. Electronische met box ingebouwd eigenbouw naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 60 x 130 cm. In goede staat.


Kavel: 2006

Men koets

Resultaat: 600 EUR

Paardemenkoets, voor één paard, met teugels, Weanink Harreveld. 138x135x240cm. In goede staat


Kavel: 2043

4x Antieke cassolettes, 1880

Resultaat: 550 EUR

Vier grote antieke onyx met bronzen cassolettes met bronzen ornamenten, koppen en guirlandes. Circa 1880. Minimale chip. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.


Kavel: 2008

Empire lamp

Resultaat: 500 EUR

Laat 19e eeuwse vergulde messing Empire-stijl plafondlamp met Griekse vrouw, kroon en hoornen des overvloeds. Afmeting: 80 x Ø 55 cm. In goede staat.


Kavel: 2019

2x Bronzen kandelaren

Resultaat: 450 EUR

Twee antieke vergulde Franse bronzen Charles Dix kandelaren met kariatiden. Twee-kleurig. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.


Kavel: 2141

Lot van 12 bijbels

Resultaat: 450 EUR

Lot van twaalf oude/antieke bijbels. 18e - 19e - 20e Eeuw. Met plated beslag. Waaronder Statenbijbel 1778 Joh. Enschede Haarlem et cetera. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2024

Figuurlijke lamp

Resultaat: 425 EUR

Antieke lamp met vergulde bronzen figuur en hond omstreeks 1900.Amor met hond plus bloem. 46x30x16, in goede staat


Kavel: 2057

Twee antieke zonnewijzers

Resultaat: 425 EUR

Twee antieke zonnewijzers. Lijsteen met bronzen wijzer, 17e - 18e Eeuw. Bons, Engels, Log Jn Dorchester, 19e eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2285

Boheemse hanglamp

Resultaat: 425 EUR

19e Eeuwse Boheemse kristalglazen hanglamp met brons, glazen schakels. Twee maal glas gelijmd en stukje weg Afmeting: 58 x Ø 50 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2036

Oude grammofoon met trechter

Resultaat: 375 EUR

Oude octagonale geëboniseerde grammofoon met messing trechter. Grammofon Soundmaster. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 75 cm. In goede staat.


Kavel: 2058

2x Plaquettes

Resultaat: 375 EUR

Twee fijnbewerkte 19e eeuwse albasten plaquettes met vergulde lijsten. Barok voorstelling. Afmeting: H 20 x B 31 cm. In goede staat.


Kavel: 2068

Antieke kandelaar

Resultaat: 375 EUR

17e - 18e Eeuwse smeedijzeren verstelbare blaker met spaanhouder en vier-spant poot. Afmeting: 123 cm. In goede staat.


Kavel: 2010

Twee vergulde kandelaren met putti's

Resultaat: 350 EUR

Twee 19e eeuwse Franse Carrara marmeren kaarskandelaren met vergulde bronzen putti. Circa 1870. Afmeting: 27 cm. In goede staat.