Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
67 Resultaten
Kavel: 5500

3x Antieke glazen

Resultaat: 275 EUR

Drie 18e eeuwse glazen. Onder andere: borrelglas, Roemer + slingerglas. Eén voet chips. Afmeting: 13- 18 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5501

2 Kristallen kandijcoupes

Resultaat: 140 EUR

Twee kristallen kandijcoupes met ruitslijpsel geplaatst op bloemvormige voet. ø15x37cm. minimale chips, verder in goede staat


Kavel: 5502

Antieke Jugendstil karafset, 1900

Resultaat: 325 EUR

Antieke Duitse Jugendstil glazen karafset. Mondgeblazen, met handbeschilderd kabouter/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 14,5 - 43 cm. In goede staat.


Kavel: 5503

2x Duitse pronkbokalen

Startprijs 150 EUR

Twee antieke Duitse mondgeblazen historisme pronkbokalen met figuren voorstelling. Afmeting: H 29 x Ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5504

Spijkervaas A.D. Copier, Leerdam

Startprijs 80 EUR

Dikwandige Leerdam glazen spijkervaas met witte inlay. Ontwerp A.D. Copier. Circa 1950. Afmeting: 9,3 x Ø 8,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5505

Glazen vaas

Startprijs 200 EUR

Antieke glazen pijpvaas met goudkleurige overlay. Circa 1900. Floraal. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.


Kavel: 5506

11x Venetiaans glaswerk

Startprijs 40 EUR

Elf stuks Venetiaans mondgeblazen glas. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5507

4x Kristallen karaffen

Startprijs 60 EUR

Vier (kristal)glazen karaffen met daarbij één stop. Stop beschadigd. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 37 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5508

3-Delige opaline set

Resultaat: 80 EUR

Drie-delige opaline-glazen vazenset met kristallen pegels. Eén voet gelijmd. Afmeting: H 28 - 39 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5509

Cameo glazen Art Deco vaas

Resultaat: 170 EUR

Franse Art Deco cameo-glazen vaas met papegaaien decor. Ongesigneerd. Mogelijk Schneider. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5510

Kristallen vrijmetselaar bokaal

Resultaat: 150 EUR

Grote antieke kristalglazen vrijmetselaar bokaal met gesatineerde symbolen en initialen. 19e Eeuw. Afmeting: 16 x Ø 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5511

Swarovski dekseldoos

Resultaat: 120 EUR

Swarovski kristallen 'Astro' dekseldoos met drie diamantvormige blauwe kristalglazen stenen op het deksel. Afmeting: 8,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5512

Antieke rozensteker

Resultaat: 100 EUR

Antieke kristalglazen rozensteker met messing deksel. Circa 1900. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.


Kavel: 5513

Lot waaierkristal

Resultaat: 110 EUR

Lot antiek waaierkristal met zilver. Hengselschaal, boterstolp en 8 schaaltjes. kleine chip mogelijk. In goede staat. 10-25cm.


Kavel: 5514

Glazen vaas, Dale Chihuly/James Carpenter

Resultaat: 1.700 EUR

Zeldzame glazen vaas van Dale Chihuly en James Carpenter. Gemaakt in 1973 tijdens Europa tour in Murano Italië. Vaas is speciaal gemaakt voor de moeder van de ex-vrouw van James Carpenter, mevrouw Vae...


Kavel: 5515

2x Opaline vazen

Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse opaline glazen oorvazen met floraal reliëf/goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5516

A.D. Copier groene vaas

Startprijs 350 EUR

Grote A.D. Copier groen glazen Unica vaas. Gesigneerd. Model W1755. Voor 1944. Dikwandig. Afmeting: 29 x Ø 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5517

4x 18e - 19e Eeuwse glazen

Startprijs 500 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse glazen. 1x Slingerglas, gaaf. 1x Slinger borrelglas, gaaf. 1x Kristalglazen karaf, gaaf. 1x Gegraveerd wapenglas met leeuw, voet beschadigd. Afmeting: H 12 - 23 cm. In redelijk/g...


Kavel: 5518

Antieke Copier vaas

Resultaat: 80 EUR

Antieke glazen Copier vaas met tin-craquelé. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 31 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 5519

4x Glazen miniatuur vazen

Startprijs 60 EUR

Vier design glazen miniatuur vazen. Twee gemerkt, M.P. 81. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - Ø 8 cm. In goede staat.


Kavel: 5520

6-Delige Moser likeurset

Resultaat: 40 EUR

Zes-delig gekleurd, Boheems Moser, kristalglazen likeurset. Twee minimale chips. Afmeting: H 4,5 - Ø 5 cm. In goede staat.


Kavel: 5521

2 Bonbonpot met zilverwerk

Startprijs 60 EUR

Twee kristallen bonbonschaaltjes met deksel en zilveren knop. Klein schaaltje met waaierslijpsel en deksel met ster en een zilveren oog als knop, 835/000,ø12x13cm en een schaal rijkelijk versierd met ...


Kavel: 5522

Drie Boheemse karaffen

Startprijs 70 EUR

Drie Boheemse kristallen karaffen. Floraal geslepen. Afmeting: 34 - 41 cm. In goede staat.


Kavel: 5523

Vier Roemer glazen

Resultaat: 200 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse mondgeblazen Roemer wijnglazen. Glazen met noppen. Twee glazen beschadigd. Afmeting: H 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.