Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Jugendstil karafset, 1900
Resultaat: 325 EUR

Antieke Duitse Jugendstil glazen karafset. Mondgeblazen, met handbeschilderd kabouter/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 14,5 - 43 cm. In goede staat.

2x Duitse pronkbokalen
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Duitse mondgeblazen historisme pronkbokalen met figuren voorstelling. Afmeting: H 29 x Ø 13 cm. In goede staat.

Spijkervaas A.D. Copier, Leerdam
Startprijs 80 EUR

Dikwandige Leerdam glazen spijkervaas met witte inlay. Ontwerp A.D. Copier. Circa 1950. Afmeting: 9,3 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Glazen vaas
Startprijs 200 EUR

Antieke glazen pijpvaas met goudkleurige overlay. Circa 1900. Floraal. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

11x Venetiaans glaswerk
Startprijs 40 EUR

Elf stuks Venetiaans mondgeblazen glas. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.

4x Kristallen karaffen
Startprijs 60 EUR

Vier (kristal)glazen karaffen met daarbij één stop. Stop beschadigd. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delige opaline set
Resultaat: 80 EUR

Drie-delige opaline-glazen vazenset met kristallen pegels. Eén voet gelijmd. Afmeting: H 28 - 39 cm. In redelijk/goede staat.

Kristallen vrijmetselaar bokaal
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke kristalglazen vrijmetselaar bokaal met gesatineerde symbolen en initialen. 19e Eeuw. Afmeting: 16 x Ø 11 cm. In goede staat.

Swarovski dekseldoos
Resultaat: 120 EUR

Swarovski kristallen 'Astro' dekseldoos met drie diamantvormige blauwe kristalglazen stenen op het deksel. Afmeting: 8,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Antieke rozensteker
Resultaat: 100 EUR

Antieke kristalglazen rozensteker met messing deksel. Circa 1900. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Glazen vaas, Dale Chihuly/James Carpenter
Resultaat: 1.700 EUR

Zeldzame glazen vaas van Dale Chihuly en James Carpenter. Gemaakt in 1973 tijdens Europa tour in Murano Italië. Vaas is speciaal gemaakt voor de moeder van de ex-vrouw van James Carpenter, mevrouw Vae...

A.D. Copier groene vaas
Startprijs 350 EUR

Grote A.D. Copier groen glazen Unica vaas. Gesigneerd. Model W1755. Voor 1944. Dikwandig. Afmeting: 29 x Ø 18 cm. In goede staat.

4x 18e - 19e Eeuwse glazen
Startprijs 500 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse glazen. 1x Slingerglas, gaaf. 1x Slinger borrelglas, gaaf. 1x Kristalglazen karaf, gaaf. 1x Gegraveerd wapenglas met leeuw, voet beschadigd. Afmeting: H 12 - 23 cm. In redelijk/g...

Antieke Copier vaas
Resultaat: 80 EUR

Antieke glazen Copier vaas met tin-craquelé. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 31 cm. In zeer goede staat.

4x Glazen miniatuur vazen
Startprijs 60 EUR

Vier design glazen miniatuur vazen. Twee gemerkt, M.P. 81. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - Ø 8 cm. In goede staat.

2 Bonbonpot met zilverwerk
Startprijs 60 EUR

Twee kristallen bonbonschaaltjes met deksel en zilveren knop. Klein schaaltje met waaierslijpsel en deksel met ster en een zilveren oog als knop, 835/000,ø12x13cm en een schaal rijkelijk versierd met ...

Drie Boheemse karaffen
Startprijs 70 EUR

Drie Boheemse kristallen karaffen. Floraal geslepen. Afmeting: 34 - 41 cm. In goede staat.

Vier Roemer glazen
Resultaat: 200 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse mondgeblazen Roemer wijnglazen. Glazen met noppen. Twee glazen beschadigd. Afmeting: H 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen stier
Resultaat: 175 EUR

Zeer grote Mureno-stijl stier. De stier staat in gevechtshouding. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 80 x 18 cm. In goede staat.

Leerdam glazen schaal
Startprijs 60 EUR

Hollandse Leerdam dikwandige glazen schaal met eikenblad decor. Gesatineerd. Afmeting: 7 x Ø 35 cm. In goede staat.

19e Eeuwse glazen dekseldoos
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

Murano aap
Resultaat: 100 EUR

Moderne grote glazen Muraneo stijl aap 21e eeuw 40cm in goede staat.

Antieke schenkkan, 1900
Startprijs 70 EUR

Grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Antiek gegraveerd glas
Resultaat: 130 EUR

Groot antiek gegraveerd glas met goudranden. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.