Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
45 Resultaten
Kavel: 5514

Glazen vaas, Dale Chihuly/James Carpenter

Resultaat: 1.700 EUR

Zeldzame glazen vaas van Dale Chihuly en James Carpenter. Gemaakt in 1973 tijdens Europa tour in Murano Italië. Vaas is speciaal gemaakt voor de moeder van de ex-vrouw van James Carpenter, mevrouw Vae...


Kavel: 5541

3 Delen modern glaswerk

Resultaat: 1.000 EUR

Drie delen modern glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 1x Blauw/groene vaas, Murano? 1x Robijn-rode vis, Murano? 1x Mondgeblazen vaas. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.


Kavel: 5502

Antieke Jugendstil karafset, 1900

Resultaat: 325 EUR

Antieke Duitse Jugendstil glazen karafset. Mondgeblazen, met handbeschilderd kabouter/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 14,5 - 43 cm. In goede staat.


Kavel: 5527

19e Eeuwse glazen dekseldoos

Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5500

3x Antieke glazen

Resultaat: 275 EUR

Drie 18e eeuwse glazen. Onder andere: borrelglas, Roemer + slingerglas. Eén voet chips. Afmeting: 13- 18 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5523

Vier Roemer glazen

Resultaat: 200 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse mondgeblazen Roemer wijnglazen. Glazen met noppen. Twee glazen beschadigd. Afmeting: H 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5563

Glazen vaas (Goran Tinback)

Resultaat: 200 EUR

Gesigneerde moderne glazen vaas door K.G. Tinback Maleras. (Klas Goran). Sweden. Nr. 4860. Transparant met blauw en geel. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5525

Glazen stier

Resultaat: 175 EUR

Zeer grote Mureno-stijl stier. De stier staat in gevechtshouding. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 80 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5509

Cameo glazen Art Deco vaas

Resultaat: 170 EUR

Franse Art Deco cameo-glazen vaas met papegaaien decor. Ongesigneerd. Mogelijk Schneider. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5510

Kristallen vrijmetselaar bokaal

Resultaat: 150 EUR

Grote antieke kristalglazen vrijmetselaar bokaal met gesatineerde symbolen en initialen. 19e Eeuw. Afmeting: 16 x Ø 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5542

5-Delige opaline set

Resultaat: 150 EUR

Vijf-delige 19e eeuwse opaline glazen vazen set. Handbeschilderd, floraal/vogel decor. Afmeting: 25 - 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5501

2 Kristallen kandijcoupes

Resultaat: 140 EUR

Twee kristallen kandijcoupes met ruitslijpsel geplaatst op bloemvormige voet. ø15x37cm. minimale chips, verder in goede staat


Kavel: 5533

Antiek gegraveerd glas

Resultaat: 130 EUR

Groot antiek gegraveerd glas met goudranden. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5511

Swarovski dekseldoos

Resultaat: 120 EUR

Swarovski kristallen 'Astro' dekseldoos met drie diamantvormige blauwe kristalglazen stenen op het deksel. Afmeting: 8,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5564

Vaas met gezicht, Murano-stijl

Resultaat: 120 EUR

Grote moderne glazen vaas met gezicht. Opgewerkt, diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5513

Lot waaierkristal

Resultaat: 110 EUR

Lot antiek waaierkristal met zilver. Hengselschaal, boterstolp en 8 schaaltjes. kleine chip mogelijk. In goede staat. 10-25cm.


Kavel: 5512

Antieke rozensteker

Resultaat: 100 EUR

Antieke kristalglazen rozensteker met messing deksel. Circa 1900. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.


Kavel: 5524

2 Antieke Copier vazen, 1930

Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Hollandse Art Deco Copier glazen vazen. Circa 1930. 1x Paars/blauw in pompoen-vorm, chip. 1x Groene vaas, gaaf. Afmeting: Ø 22 - Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5531

Murano aap

Resultaat: 100 EUR

Moderne grote glazen Muraneo stijl aap 21e eeuw 40cm in goede staat.


Kavel: 5530

Antieke likeurset, 1900

Resultaat: 90 EUR

Antieke 8-delige likeurset van waaierkristal. Circa 1900. Haarlijn in tablet. Afmeting: 17 x Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5534

Antiek muizenflesje

Resultaat: 90 EUR

Antiek Duits mondgeblazen en handbeschilderd muizenflesje met ruiter decor. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5557

Geslepen vaas

Resultaat: 90 EUR

Grote Galle type Jugendstil-stijl glazen vaas met floraal/vogel decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.


Kavel: 5551

Set kristallen lampen

Resultaat: 85 EUR

Twee kristalglazen tafellampen met plated montuur en witte kappen. 21e Eeuw. Afmeting (met kap): H 64 x Ø 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5508

3-Delige opaline set

Resultaat: 80 EUR

Drie-delige opaline-glazen vazenset met kristallen pegels. Eén voet gelijmd. Afmeting: H 28 - 39 cm. In redelijk/goede staat.