Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen vaas, Dale Chihuly/James Carpenter
Resultaat: 1.700 EUR

Zeldzame glazen vaas van Dale Chihuly en James Carpenter. Gemaakt in 1973 tijdens Europa tour in Murano Italië. Vaas is speciaal gemaakt voor de moeder van de ex-vrouw van James Carpenter, mevrouw Vae...

3 Delen modern glaswerk
Resultaat: 1.000 EUR

Drie delen modern glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 1x Blauw/groene vaas, Murano? 1x Robijn-rode vis, Murano? 1x Mondgeblazen vaas. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil karafset, 1900
Resultaat: 325 EUR

Antieke Duitse Jugendstil glazen karafset. Mondgeblazen, met handbeschilderd kabouter/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 14,5 - 43 cm. In goede staat.

19e Eeuwse glazen dekseldoos
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke glazen
Resultaat: 275 EUR

Drie 18e eeuwse glazen. Onder andere: borrelglas, Roemer + slingerglas. Eén voet chips. Afmeting: 13- 18 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Roemer glazen
Resultaat: 200 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse mondgeblazen Roemer wijnglazen. Glazen met noppen. Twee glazen beschadigd. Afmeting: H 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen vaas (Goran Tinback)
Resultaat: 200 EUR

Gesigneerde moderne glazen vaas door K.G. Tinback Maleras. (Klas Goran). Sweden. Nr. 4860. Transparant met blauw en geel. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Glazen stier
Resultaat: 175 EUR

Zeer grote Mureno-stijl stier. De stier staat in gevechtshouding. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 80 x 18 cm. In goede staat.

Cameo glazen Art Deco vaas
Resultaat: 170 EUR

Franse Art Deco cameo-glazen vaas met papegaaien decor. Ongesigneerd. Mogelijk Schneider. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Kristallen vrijmetselaar bokaal
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke kristalglazen vrijmetselaar bokaal met gesatineerde symbolen en initialen. 19e Eeuw. Afmeting: 16 x Ø 11 cm. In goede staat.

5-Delige opaline set
Resultaat: 150 EUR

Vijf-delige 19e eeuwse opaline glazen vazen set. Handbeschilderd, floraal/vogel decor. Afmeting: 25 - 33 cm. In goede staat.

2 Kristallen kandijcoupes
Resultaat: 140 EUR

Twee kristallen kandijcoupes met ruitslijpsel geplaatst op bloemvormige voet. ø15x37cm. minimale chips, verder in goede staat

Antiek gegraveerd glas
Resultaat: 130 EUR

Groot antiek gegraveerd glas met goudranden. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Swarovski dekseldoos
Resultaat: 120 EUR

Swarovski kristallen 'Astro' dekseldoos met drie diamantvormige blauwe kristalglazen stenen op het deksel. Afmeting: 8,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Vaas met gezicht, Murano-stijl
Resultaat: 120 EUR

Grote moderne glazen vaas met gezicht. Opgewerkt, diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Lot waaierkristal
Resultaat: 110 EUR

Lot antiek waaierkristal met zilver. Hengselschaal, boterstolp en 8 schaaltjes. kleine chip mogelijk. In goede staat. 10-25cm.

Antieke rozensteker
Resultaat: 100 EUR

Antieke kristalglazen rozensteker met messing deksel. Circa 1900. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

2 Antieke Copier vazen, 1930
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Hollandse Art Deco Copier glazen vazen. Circa 1930. 1x Paars/blauw in pompoen-vorm, chip. 1x Groene vaas, gaaf. Afmeting: Ø 22 - Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.

Murano aap
Resultaat: 100 EUR

Moderne grote glazen Muraneo stijl aap 21e eeuw 40cm in goede staat.

Antieke likeurset, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antieke 8-delige likeurset van waaierkristal. Circa 1900. Haarlijn in tablet. Afmeting: 17 x Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek muizenflesje
Resultaat: 90 EUR

Antiek Duits mondgeblazen en handbeschilderd muizenflesje met ruiter decor. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Geslepen vaas
Resultaat: 90 EUR

Grote Galle type Jugendstil-stijl glazen vaas met floraal/vogel decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Set kristallen lampen
Resultaat: 85 EUR

Twee kristalglazen tafellampen met plated montuur en witte kappen. 21e Eeuw. Afmeting (met kap): H 64 x Ø 33 cm. In goede staat.

3-Delige opaline set
Resultaat: 80 EUR

Drie-delige opaline-glazen vazenset met kristallen pegels. Eén voet gelijmd. Afmeting: H 28 - 39 cm. In redelijk/goede staat.