Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Antieke glazen 5500
3x Antieke glazen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2 Kristallen kandijcoupes 5501
2 Kristallen kandijcoupes

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil karafset, 1900 5502
Antieke Jugendstil karafset, 1900

Resultaat:

325 EUR

2x Duitse pronkbokalen 5503
2x Duitse pronkbokalen
Startprijs 150 EUR
Spijkervaas A.D. Copier, Leerdam 5504
Spijkervaas A.D. Copier, Leerdam
Startprijs 80 EUR
Glazen vaas 5505
Glazen vaas
Startprijs 200 EUR
11x Venetiaans glaswerk 5506
11x Venetiaans glaswerk
Startprijs 40 EUR
4x Kristallen karaffen 5507
4x Kristallen karaffen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3-Delige opaline set 5508
3-Delige opaline set

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Cameo glazen Art Deco vaas 5509
Cameo glazen Art Deco vaas

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Kristallen vrijmetselaar bokaal 5510
Kristallen vrijmetselaar bokaal

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Swarovski dekseldoos 5511
Swarovski dekseldoos

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke rozensteker 5512
Antieke rozensteker

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot waaierkristal 5513
Lot waaierkristal

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Glazen vaas, Dale Chihuly/James Carpenter 5514
Glazen vaas, Dale Chihuly/James Carpenter

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
2x Opaline vazen 5515
2x Opaline vazen

Resultaat:

70 EUR

A.D. Copier groene vaas 5516
A.D. Copier groene vaas
Startprijs 350 EUR
4x 18e - 19e Eeuwse glazen 5517
4x 18e - 19e Eeuwse glazen
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Antieke Copier vaas 5518
Antieke Copier vaas

Resultaat:

80 EUR

4x Glazen miniatuur vazen 5519
4x Glazen miniatuur vazen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
6-Delige Moser likeurset 5520
6-Delige Moser likeurset

Resultaat:

40 EUR

2 Bonbonpot met zilverwerk 5521
2 Bonbonpot met zilverwerk
Startprijs 60 EUR
Drie Boheemse karaffen 5522
Drie Boheemse karaffen
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Vier Roemer glazen 5523
Vier Roemer glazen

Resultaat:

200 EUR