Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude breistoel
Startprijs 40 EUR

Oude breistoel met goede velours stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 60 x 70 cm. In goede staat.

Hutkoffer
Startprijs 50 EUR

Antieke vurenhouten hutkoffer met ijzeren banden, ca 1900. 60x100x47cm. In goede staat.

Eiken wandrek
Startprijs 80 EUR

Duits eikenhouten wandrek met houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 102 x 39 cm. In goede staat.

Wandtafel (mahonie)
Startprijs 80 EUR

Oude mahoniehouten gestoken wandtafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 113 x 46 cm. In goede staat.

Biedermeier voltaire
Startprijs 90 EUR

19e Eeuwse houtgestoken mahoniehouten Biedermeier voltaire met florale stoffering. Afmeting: 111 x 57 x 74 cm. In goede staat.

Hoekkast met glas in lood
Startprijs 100 EUR

Eikenhouten hoekkast eind 19e eeuw met drie deuren waarvan er 2 met glas in lood. Hoekkast heeft snijwerk in de kop en op de onderste deur. 200x78x45 cm in redelijk staat.

Franse etagere tafel
Startprijs 140 EUR

19e Eeuwse Franse etagere tafel met messing beslag, florale intarsia. Gemaakt van diverse houtsoorten. Afmeting: 77 x 32 x 41 cm. In goede staat.

Antieke Empire-stijl stoel
Startprijs 150 EUR

Antieke mahoniehouten Empire-stijl armleunstoel met ebonisering en vergulding. Circa 1900. Afmeting: 94 x 60 x 63 cm. In goede staat.

Willem III tafel, 1860
Startprijs 150 EUR

Mahoniehouten Willem III bijzettafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 47 x 57 x 43 cm. In goede staat.

Hollandse eiken commode
Startprijs 150 EUR

Hollandse eikenhouten dubbel gebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 100 x 52 cm. In goede staat.

Mahonie kast
Startprijs 150 EUR

Klein 19e eeuws mahoniehouten Louis Seize kastje met jalouzie deuren en bronzen beslag. Afmeting: 72 x 73 x 34 cm. In goede staat.

Antieke Engelse vitrinekast, 1920
Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met spiegel. Circa 1920. Afmeting: 165 x 138 x 42 cm. In zeer goede staat.

Fauteuil
Startprijs 150 EUR

Armleun fauteuil, eind 20e eeuw. Armleuning gedecoreerd met ramskoppen. 115x80cm. In goede staat

4 Stoelen
Startprijs 150 EUR

Vier Franse notenhouten Henri Deux stoelen, ca 1880 92x40x42cm. In goede staat

Biedermeier breistoel
Startprijs 150 EUR

Biedermeier breistoel met hoge rugleuning. ca 1860/1870. Mahoniehout met snijwerk. Stoffeerwerk met leliedecor. In zeer goede staat 118x50x55cm.

Nachtkastje (kersen)
Startprijs 160 EUR

Antiek Frans kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd en in goede staat. Afmeting: 76 x 37 x 31 cm.

Nachtkastje (kersen)
Startprijs 160 EUR

Antiek Duits kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 80 x 38 x 36 cm. In goede staat.

Hollandse buffetkast
Startprijs 180 EUR

Hollandse eikenhouten Neo Renaissance dessertkast met opstand en etagere. Circa 1880. Afmeting: 98 x 128 x 56 cm. In goede staat.

2x Voltaires
Startprijs 200 EUR

Twee 19e eeuwse houtgestoken mahoniehouten voltaires met goede velours stoffering. Afmeting: 115 x 54 x 80 cm. In goede staat.

Hangvitrine van grenen
Startprijs 200 EUR

Grote Hollandse Barok-stijl grenenhouten hangvitrine met oude bierverf. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 89 x 35 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl tafel
Startprijs 200 EUR

Satijnhouten ovale Louis Seize-stijl tafel met bandintarsia/schelpenintarsia. Circa 1880. Lichte fineerschade. Afmeting: 70 x 80 x 57 cm. In redelijk/goede staat.

Grote uittrektafel
Startprijs 200 EUR

Grote uittrektafel, mahoniehout, massief. ca 1910. Op konische poten. 191x139x76 cm. In goede staat

Armleunstoel, ca 1880
Startprijs 200 EUR

Armleunstoel, ca 1880, massief notenhout. In barokstijl. Recentelijk gerestaureerd en gestoffeerd. 120x66x75cm. In goede staat

6x 50er Jaren stoelen
Startprijs 200 EUR

Zes 50er jaren stoelen met nieuwe retro stoffering. Beukenhout. Deense stijl. Afmeting: 86 x 48 x 50 cm. In goede staat.