Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
25 Resultaten
Kavel: 2700

Antiek vuursteenpistool

Resultaat: 2.500 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met bronzen heft en Foo-honden kop. Gesigneerd Heylin London. Afmeting: L 34 cm. In goede staat.


Kavel: 2701

2 Antieke sabels

Resultaat: 130 EUR

Twee antieke sabels met bronzen heft. 1x gegraveerd Kenning Liverpool Glasgow London. 1x ongemerkt met lederen schede. Afmeting: L 90 - 107 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2702

Antiek sabel, 19e eeuw

Resultaat: 300 EUR

Antiek 19e eeuws sabel met hoornen/ijzer bewerkt heft. gesigneerd S de Baaer? Haarlem Afmeting: L 97 cm In goede staat.


Kavel: 2703

Documentenkist Rost van Tonningen/N.S.B. Holland

Startprijs 500 EUR

Zeldzame WO II metalen documentenkist Rost van Tonningen. N.S.B. Holland. Gesigneerd. Afmeting: 24 x 30 x 50 cm. In originele staat.


Kavel: 2703.

Documentenkist Rost van Tonningen/N.S.B. Holland

Resultaat: 325 EUR

Zeldzame WO II metalen documentenkist Rost van Tonningen. N.S.B. Holland. Gesigneerd. Afmeting: 24 x 30 x 50 cm. In originele staat.


Kavel: 2704

Japans Katana zwaard WO II

Resultaat: 300 EUR

Japans WO II Katana militair zwaard. Handvat deels gepoetst. Rest originele patina. Afmeting: L 86 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2705

Antiek sabel, 19e eeuw.

Resultaat: 120 EUR

Antiek 19e eeuws sabel met hoornen heft en brons. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.


Kavel: 2706

Groot pistool

Startprijs 300 EUR

Groot antiek pistool/revolver met octagonale loop. Gemerkt en genummerd. Mikpunt mist. Korrel op loop. Afmeting: L 23 cm. In goede staat.


Kavel: 2707

Enkelloops pistool

Resultaat: 120 EUR

Antiek gegraveerd damespistool met dikke kolf. Gemerkt E.L.G. Afmeting: L 15 cm. In goede staat.


Kavel: 2708

Lot bajonetten (5x)

Resultaat: 150 EUR

Lot van vijf oude bajonetten. Divers. 20e Eeuw. 1x Duitsland Berg & Co. Afmeting: 33 - 41 cm. In goede staat.


Kavel: 2709

Wandapplicatie Vliegbasis Soesterberg 1967

Startprijs 80 EUR

60er-Jaren wandapplique 'Vliegbasis Soesterberg Principia Perficimus 1967'. Kunststof met geëmailleerd reliëf. Afmeting: H 39 x B 34 cm. In goede staat.


Kavel: 2710

Antieke Amerikaanse kruithoorn

Startprijs 120 EUR

Antieke Amerikaanse kruithoorn met adelaar en U.S. et cetera. 19e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.


Kavel: 2711

Antiek handwerk 1934 - 1934

Resultaat: 275 EUR

Antiek handwerk ter herinnering diensttijd 1934 - 1935. Met onderzeeër en KLM vliegtuig 'Snip'. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.


Kavel: 2712

Vijf Oost-Duitse medailles

Resultaat: 25 EUR

Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.


Kavel: 2713

Antiek geweer

Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws Oosters/Perzisch langgeweer met vuursteen mechaniek. Afmeting: L 163 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2714

Kruithoorn

Resultaat: 140 EUR

Oude gegraveerde hoorn kruithoorn met portretten. Naar oud voorbeeld? Afmeting: L 23 cm. In goede staat.


Kavel: 2715

Sabel + zwaard

Resultaat: 140 EUR

Antiek damast zwaard en decoratief toledo sabel. Afmeting: 74 x 104 cm. In goede staat.


Kavel: 2716

Dubbelloops pistool

Resultaat: 190 EUR

Antiek gegraveerd dubbelloops pistool met knikloop. België Liege 1848. Eén zijde kolf niet origineel. Afmeting: L 23 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2717

Penvuur revolver

Resultaat: 120 EUR

Antiek gegraveerd penvuur revolver. Lichte oxidatie. Afmeting: L 18,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2718

Penvuur revolver

Resultaat: 140 EUR

Antiek penvuur revolver met octagonale loop. Gemerkt E.L.G. Afmeting: L 16,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2719

Penvuur revolver

Resultaat: 120 EUR

Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2720

Penvuur revolver

Resultaat: 190 EUR

Prachtig bewerkt penvuur revolver met houtgesneden kolf met kariatiden. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2721

Antiek penvuur revolver

Resultaat: 190 EUR

Prachtig antiek bewerkte penvuur revolver. Met houtgesneden kolf, floraal decor en chroom. Afmeting: 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2722

Snider Enfield percussie-karabijn

Resultaat: 300 EUR

Achterlader percussie-karabijn. Model 1971 Mark III. Uitvoering Snider-Enfield. Met diverse keuren voor toelating in het Britse leger in redelijke staat.