Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek vuursteenpistool
Resultaat: 2.500 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met bronzen heft en Foo-honden kop. Gesigneerd Heylin London. Afmeting: L 34 cm. In goede staat.

2 Antieke sabels
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke sabels met bronzen heft. 1x gegraveerd Kenning Liverpool Glasgow London. 1x ongemerkt met lederen schede. Afmeting: L 90 - 107 cm. In redelijke staat.

Antiek sabel, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Antiek 19e eeuws sabel met hoornen/ijzer bewerkt heft. gesigneerd S de Baaer? Haarlem Afmeting: L 97 cm In goede staat.

Documentenkist Rost van Tonningen/N.S.B. Holland
Startprijs 500 EUR

Zeldzame WO II metalen documentenkist Rost van Tonningen. N.S.B. Holland. Gesigneerd. Afmeting: 24 x 30 x 50 cm. In originele staat.

Documentenkist Rost van Tonningen/N.S.B. Holland
Resultaat: 325 EUR

Zeldzame WO II metalen documentenkist Rost van Tonningen. N.S.B. Holland. Gesigneerd. Afmeting: 24 x 30 x 50 cm. In originele staat.

Japans Katana zwaard WO II
Resultaat: 300 EUR

Japans WO II Katana militair zwaard. Handvat deels gepoetst. Rest originele patina. Afmeting: L 86 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek sabel, 19e eeuw.
Resultaat: 120 EUR

Antiek 19e eeuws sabel met hoornen heft en brons. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.

Groot pistool
Startprijs 300 EUR

Groot antiek pistool/revolver met octagonale loop. Gemerkt en genummerd. Mikpunt mist. Korrel op loop. Afmeting: L 23 cm. In goede staat.

Enkelloops pistool
Resultaat: 120 EUR

Antiek gegraveerd damespistool met dikke kolf. Gemerkt E.L.G. Afmeting: L 15 cm. In goede staat.

Lot bajonetten (5x)
Resultaat: 150 EUR

Lot van vijf oude bajonetten. Divers. 20e Eeuw. 1x Duitsland Berg & Co. Afmeting: 33 - 41 cm. In goede staat.

Wandapplicatie Vliegbasis Soesterberg 1967
Startprijs 80 EUR

60er-Jaren wandapplique 'Vliegbasis Soesterberg Principia Perficimus 1967'. Kunststof met geëmailleerd reliëf. Afmeting: H 39 x B 34 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse kruithoorn
Startprijs 120 EUR

Antieke Amerikaanse kruithoorn met adelaar en U.S. et cetera. 19e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Antiek handwerk 1934 - 1934
Resultaat: 275 EUR

Antiek handwerk ter herinnering diensttijd 1934 - 1935. Met onderzeeër en KLM vliegtuig 'Snip'. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.

Vijf Oost-Duitse medailles
Resultaat: 25 EUR

Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.

Antiek geweer
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws Oosters/Perzisch langgeweer met vuursteen mechaniek. Afmeting: L 163 cm. In redelijk/goede staat.

Kruithoorn
Resultaat: 140 EUR

Oude gegraveerde hoorn kruithoorn met portretten. Naar oud voorbeeld? Afmeting: L 23 cm. In goede staat.

Sabel + zwaard
Resultaat: 140 EUR

Antiek damast zwaard en decoratief toledo sabel. Afmeting: 74 x 104 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool
Resultaat: 190 EUR

Antiek gegraveerd dubbelloops pistool met knikloop. België Liege 1848. Eén zijde kolf niet origineel. Afmeting: L 23 cm. In redelijk/goede staat.

Penvuur revolver
Resultaat: 120 EUR

Antiek gegraveerd penvuur revolver. Lichte oxidatie. Afmeting: L 18,5 cm. In goede staat.

Penvuur revolver
Resultaat: 140 EUR

Antiek penvuur revolver met octagonale loop. Gemerkt E.L.G. Afmeting: L 16,5 cm. In goede staat.

Penvuur revolver
Resultaat: 120 EUR

Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.

Penvuur revolver
Resultaat: 190 EUR

Prachtig bewerkt penvuur revolver met houtgesneden kolf met kariatiden. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.

Antiek penvuur revolver
Resultaat: 190 EUR

Prachtig antiek bewerkte penvuur revolver. Met houtgesneden kolf, floraal decor en chroom. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Snider Enfield percussie-karabijn
Resultaat: 300 EUR

Achterlader percussie-karabijn. Model 1971 Mark III. Uitvoering Snider-Enfield. Met diverse keuren voor toelating in het Britse leger in redelijke staat.

2x Oefen floret
Resultaat: 20 EUR

Twee oude oefen floretten. Gemerkt vandervoodt Rotterdam. 20e Eeuw. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.