Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
758 Resultaten
Kavel: 7000

2 Kang Xi schotels Ø 28,5 cm.

Resultaat: 500 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met landschap/floraal decor. Met bodemmerk. Beide schotels minimale chip. Afmeting; Ø 28,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7001

2 Kang Xi schotels Ø 28,5 cm.

Resultaat: 300 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met Chinese vrouwen/wezel decor. Met bodemmerk. Eén heeft haarscheuren. Eén gaaf. Afmeting: Ø 28,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7002

Grote Familie Rose schotel Ø 38,5 cm.

Startprijs 800 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin/vogel en vlinder decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7003

3 Chinese Kang Xi schotels Ø 11 cm.

Resultaat: 900 EUR

Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met erotische voorstelling. Eén schotel chip +2 haarlijn, 1 bordje 1 haarlijntje Een schotel goed. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/g...


Kavel: 7004

6x Capucijne kop + schotels

Resultaat: 500 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijne kop en schotels. Floraal decor. Eén kop gelijmd, rest goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.


Kavel: 7005

2x Chinese Familie Verte vazen

Startprijs 500 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren/floraal en goud decor. Eén vaas chip bodemrand, één vaas gelijmd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7006

Zeldzame 18e Eeuwse Chinese trekpot

Resultaat: 1.200 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot. Robijn-rood van kleur met floraal/coulissen en goud decor. Tuit gerestaureerd, chip deksel. Afmeting: 12 x16 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7007

Chinese Queng Lung vaas

Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen Queng Lung vaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.


Kavel: 7008

2x Chinese bronzen tempelwachters

Resultaat: 35.000 EUR

Twee grote Chinese bronzen tempelwachters op houten console. 19e , of ouder. Afmeting: H 53 - 54 cm. In goede staat.


Kavel: 7009

Chinese trekpot

Startprijs 240 EUR

Zeldzame Chinese Yixing trekpot met messing bewerkte deksel. Floraal/eekhoorn decor. Eén chip tuit. Afmeting: 9 x 14 x 6 cm. In goede staat.


Kavel: 7010

Chinese theepot + onderschotel

Resultaat: 850 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met onderschotel. Blauw glazuur + goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 18 cm. In goede staat.


Kavel: 7011

2 Chinese dekselvazen met zilver

Resultaat: 450 EUR

Twee 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met zilveren monturen. Chips + deksel beschadigd bij één vaas. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7012

Chinees lakwerk tablet met inktpot

Startprijs 450 EUR

19e Eeuws Chinees lakwerk tablet met messing vergulde monturen. Gemonteerd op een porseleinen Foo-hond en porseleinen inktpot. Oor gelijmd. Verder in goede staat. Afmeting: 15 x 27 x 18 cm. In redelij...


Kavel: 7013

Chinese celadon schaal Ø 39,5 cm.

Startprijs 1.500 EUR

Grote diepe Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7014

Grote Chinese vaas

teruggetrokken

Zeer grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.


Kavel: 7015

18e Eeuwse gemberpot

Resultaat: 1.700 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose, vogels, bloesemtak in coulissen decor. Twee gaatjes gerestaureerd. Afmeting: H 24 X Ø 20 cm. In goede staat.


Kavel: 7016

5x Chinese kommen Ø 11,5 cm.

Startprijs 400 EUR

Vijf stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal/insekten decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7017

Zeldzaam Familie Rose bord Ø 22,2 cm.

Resultaat: 250 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen Familie Rose bord met hert in tuin decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 22,2 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7018

2 Familie Rose borden Ø 23,5 cm.

Startprijs 250 EUR

Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vogel/goud/floraal decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7019

3 Familie Rose borden Ø 22,7 cm.

Resultaat: 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen en pagode decor. Twee borden haarlijnen + chips. Eén bord chip. Afmeting: 22,7 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7020

Chinese blauwe schotel Ø 37,3 cm.

Resultaat: 425 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 37,3 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7021

6 Chinese kop en schotels

Resultaat: 500 EUR

Zes stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal/figuren decor. Vier kopjes minimale chip. Twee kopjes haarlijn. Vijf schotels goed. Eén schotel haarlijn. Minimale schilfer mogelijk. ...


Kavel: 7022

Chinese dekselpot

Startprijs 200 EUR

Grote Chinees porseleinen deksel voorraadpot met prunus decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.


Kavel: 7023

3 Delig Chinees kaststel

Resultaat: 325 EUR

Drie-delig 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 23 - 24 cm. In matige staat.