Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
237 Resultaten
Kavel: 1165

Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel

Resultaat: 47.500 EUR

Ongesigneerd. Oude ets in de stijl van Picasso. Met lijst. Man en vrouw aan tafel. Ets op papier. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In goede staat.


Kavel: 1001

2x J.J.C. Spohler,

Resultaat: 3.750 EUR

Twee werken van Jacob Jan Coenraad Spohler (1837-1922). Hollandse winter, ijspret met figuren en Hollands riviergezicht met figuren, olieverf op linnen 30x47cm. In goede staat.


Kavel: 1006

Onduid. gesign. Geleerde man en dame bij boek

Resultaat: 2.500 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 18e eeuw. Geleerde man en vrouw bij boek. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 78 x B 61 cm. In goede staat.


Kavel: 1005

Jan-Evert Morel, Winter

Resultaat: 2.350 EUR

J. E. Morel Fécit, 1835-1905. Hollands wintergezicht met sprokkelaars en figuren op het ijs. Olieverf op linnen Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.


Kavel: 1147

K.V. Mayr, Papegaai

Resultaat: 2.250 EUR

K. Victor Mayr, 1944. 1882-1974 Papegaaien in bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1031

Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis

Resultaat: 1.900 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis die tot de hongerdood veroordeeld is, schilderij is na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero geschilderd Restauraties. Af...


Kavel: 1025

Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap

Resultaat: 1.700 EUR

Anton Mauve. 1838 - 1888. Herder met zijn schapen in heide landschap. Houtskool op papier. Minimale vochtvlekken. Afmeting: H 50 x B 68 cm.In goede staat.


Kavel: 1035

Hambuchen,

Resultaat: 1.500 EUR

Wilhelm Hambuchen. Duitse school 1869-1939. Bomschuiten en vissersvolk op het strand, Olieverf op linnen. Afmeting: H 60x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1154

German Grobe, Katwijkse vissersboten op volle zee

Resultaat: 1.300 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Katwijkse vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1380

A.H. Bakhuijzen, Bergachtig landschap met figuren

Resultaat: 1.100 EUR

Alexander Hieronymus Bakhuijzen. 1826 - 1878. Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

Henk Dekker,

Resultaat: 1.000 EUR

Henk Dekker, 1897-1974. Platbodem op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1024

Anton Karssen, Leuvenhaven Rotterdam

Resultaat: 1.000 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Leuvenhaven Rotterdam met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.


Kavel: 1113

Freudenberg, Winter

Resultaat: 1.000 EUR

J. Freudenberg, 1818-1873. Hollandse ijspret met knotswilgen en windmolen. Olieverf op paneel.. Afmeting: H 32 x B 43 cm. In goede staat.


Kavel: 1323

Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man

Resultaat: 1.000 EUR

Toegeschreven aan Nikolaas Pieneman. 1809 - 1860. Ongesigneerd. Geschenk aan kerk, zie verso. Biddende man. Krimpnaad paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 1143

19e Eeuwse dubbelzijdige ikoon

Resultaat: 850 EUR

Grote 19e eeuwse dubbelzijdige ikoon. Polychrome religieuze voorstelling met bladgoud, heiligen, alziend oog et cetera. Mogelijk Baltische landen. Oudere restauratie. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In rede...


Kavel: 1163

A.J. van Prooyen,

Resultaat: 850 EUR

A. J. van Prooyen '90, 1834-1898. Moeder met spelende kinderen op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting; H 23 x B 49 cm. In goede staat.


Kavel: 1166

Clément Quinton,

Resultaat: 850 EUR

Clement Quinton, 1851-1920. Hardwerkende boer op glooiend landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 42 cm. In goede staat.


Kavel: 1107

David de la mar, Breien

Resultaat: 800 EUR

David de la mar, 1832-1898. Hardwerkende vrouw in landschap. Afmeting: H 45 x B 36 cm. Olieverf op paneel. In goede staat.


Kavel: 1047

Anton Karssen, Bomschuiten op strand

Resultaat: 750 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.


Kavel: 1086

J. Sperlich, Mopshünde

Resultaat: 700 EUR

J. Sperlich. 1863 - 1906. Duitse School. Verso origineel etiket. Mopshünde. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 21,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1094

Keith Haring,

Resultaat: 650 EUR

Keith Haring nr. 71/200 mogelijke nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 109 cm. In goede staat.


Kavel: 1156

Henk Dekker, Platbodem op strand

Resultaat: 650 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Platbodem op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1034

Ongesigneerd, Landschap met waterval

Resultaat: 600 EUR

Ongesigneerd. Circa 1700. Italiaanse School. Landschap met waterval en steenbokken, panorama met dorpsgezicht. Verso registratienummer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 64 x B 78 cm. In goede staat.


Kavel: 1054

J. Barboth, Meisje in klederdracht

Resultaat: 600 EUR

J. Bardot/Barboth. 19e Eeuw. Meisje in klederdracht met handspiegel. Pastel op papier. Afmeting: H 95 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1057

Niek van der Plas, Winters bosgezicht

Resultaat: 600 EUR

Niek van der Plas. 1954 - . Winters bosgezicht met wandelaren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1071

Louis Hartz, Zelfportret

Resultaat: 600 EUR

Louis Hartz. 1869 - 1935. Zelfportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.


Kavel: 1178

J. van Rijsewijk, Hollandse schepen op kalme zee bij avond

Resultaat: 600 EUR

J. van Rijsewijk. 20e Eeuw. Hollandse schepen op kalme zee bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1189

Meeuwis van Buuren, Duingezicht

Resultaat: 600 EUR

Meeuwis van Buuren, 1902-1992. Hollands duingezicht, Olieverf op linnen, Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1305

Roy Lichtenstein, Naakte blonde dame in interieur

Resultaat: 600 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 76/199. Mogelijk nadruk. Naakte blonde dame in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 45 cm. In goede staat.


Kavel: 1370

Anton Doll, Duits panoramisch landschap

Resultaat: 600 EUR

Anton Doll. 1826 - 1887. Duitse School. Duits landschap, panoramisch met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 21,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1098

N.M. Wijdoogen, Hollandse ijspret

Resultaat: 560 EUR

N.M. Wijdoogen. 1824 - 1898. (mogelijk vroeg werk uit jonge jaren) Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 46 cm. In goede staat.


Kavel: 1082

Ongesigneerd, Zeegezicht met schepen

Resultaat: 550 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Zeegezicht met schepen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.


Kavel: 1087

George Wilhelm Wagner, Schipbreuk bij rotsen

Resultaat: 550 EUR

George Wilhelm Wagner. 1814 - 1855. Den Haag. Schipbreuk bij rotsen. Verso annotatie et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1181

David Schulman, Hollands wintergezicht

Resultaat: 550 EUR

David Schulman. 1881 - 1966. Hollands wintergezicht met boot, dorp en windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1216

T. Wesselman, Naakte vrouw met Mondriaan achtergrond

Resultaat: 550 EUR

T. Wesselman. 112/199. 21e Eeuw. Naakte vrouw met Mondriaan achtergrond. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1335

Italiaans Barok schilderij, Vrouwe met Heilig kruis

Resultaat: 550 EUR

18e Eeuws Italiaans Barok schilderij. Vrouw met Heilig kruis en engelen met kroon in Italiaans panorama. Licht verf verlies rechtsboven, verder goed. Afmeting: H 35 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1365

Hans Habraken, Stilleven met emaille kom en kersen

Resultaat: 550 EUR

Hans Habraken. 1946. Stilleven met emaille kom en kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.


Kavel: 1008

A.J. Zwart, de Peel

Resultaat: 500 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1010

Fedor van Kregten, Boeren schuren met boer en koeien

Resultaat: 500 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Boeren schuren met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1069

Louis Hartz, Schelpenvisser Katwijk

Resultaat: 500 EUR

Louis Hartz, 12869-1935. Schelpenvisser op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.


Kavel: 1148

Evert Moll, Bloemstilleven

Resultaat: 500 EUR

Evert Moll. 1878-1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1162

P.A. Schipperus, Riviergezicht met vele zeilboten

Resultaat: 500 EUR

P.A. Schipperus. 1840 - 1929. Riviergezicht met vele zeilboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 42 cm. In goede staat.


Kavel: 1262

Paul Arntzenius, Strandjutten te paard

Resultaat: 500 EUR

Paul Arntzenius. 1883 - 1965. Strandjutten te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 23 cm. In goede staat.


Kavel: 1375

J. Tielemans, Hondenportret

Resultaat: 500 EUR

J. Thielemans. Circa 1900. Hondenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.


Kavel: 1366

Thomas Heesakkers, Stilleven met tin, bloemen, porselein.

Resultaat: 475 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met tin, bloemen, porselein et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1026

W.J. Alberts, Skutsje op meer

Resultaat: 450 EUR

W.J. Alberts. 1912 - 1990. Hollands riviergezicht met skutsje op meer, boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1093

Lichtenstein, Vrouwen

Resultaat: 450 EUR

Roy Lichtenstein, 1966-1999. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier, Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1104

T.K. Soper, Engels landschap

Resultaat: 450 EUR

T.K. Soper. Engelse School. 19e Eeuw. Waarschijnlijk Thomas James Soper. 1836 - 1890. Engels landschap met figuur en pakezel langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In goede staat.