Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel
Resultaat: 47.500 EUR

Ongesigneerd. Oude ets in de stijl van Picasso. Met lijst. Man en vrouw aan tafel. Ets op papier. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In goede staat.

2x J.J.C. Spohler,
Resultaat: 3.750 EUR

Twee werken van Jacob Jan Coenraad Spohler (1837-1922). Hollandse winter, ijspret met figuren en Hollands riviergezicht met figuren, olieverf op linnen 30x47cm. In goede staat.

Onduid. gesign. Geleerde man en dame bij boek
Resultaat: 2.500 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 18e eeuw. Geleerde man en vrouw bij boek. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 78 x B 61 cm. In goede staat.

Jan-Evert Morel, Winter
Resultaat: 2.350 EUR

J. E. Morel Fécit, 1835-1905. Hollands wintergezicht met sprokkelaars en figuren op het ijs. Olieverf op linnen Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.

K.V. Mayr, Papegaai
Resultaat: 2.250 EUR

K. Victor Mayr, 1944. 1882-1974 Papegaaien in bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis
Resultaat: 1.900 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis die tot de hongerdood veroordeeld is, schilderij is na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero geschilderd Restauraties. Af...

Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap
Resultaat: 1.700 EUR

Anton Mauve. 1838 - 1888. Herder met zijn schapen in heide landschap. Houtskool op papier. Minimale vochtvlekken. Afmeting: H 50 x B 68 cm.In goede staat.

Hambuchen,
Resultaat: 1.500 EUR

Wilhelm Hambuchen. Duitse school 1869-1939. Bomschuiten en vissersvolk op het strand, Olieverf op linnen. Afmeting: H 60x B 80 cm. In goede staat.

German Grobe, Katwijkse vissersboten op volle zee
Resultaat: 1.300 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Katwijkse vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A.H. Bakhuijzen, Bergachtig landschap met figuren
Resultaat: 1.100 EUR

Alexander Hieronymus Bakhuijzen. 1826 - 1878. Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

Henk Dekker,
Resultaat: 1.000 EUR

Henk Dekker, 1897-1974. Platbodem op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Leuvenhaven Rotterdam
Resultaat: 1.000 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Leuvenhaven Rotterdam met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.

Freudenberg, Winter
Resultaat: 1.000 EUR

J. Freudenberg, 1818-1873. Hollandse ijspret met knotswilgen en windmolen. Olieverf op paneel.. Afmeting: H 32 x B 43 cm. In goede staat.

Toegeschr. N. Pieneman, Biddende man
Resultaat: 1.000 EUR

Toegeschreven aan Nikolaas Pieneman. 1809 - 1860. Ongesigneerd. Geschenk aan kerk, zie verso. Biddende man. Krimpnaad paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 65 cm. In goede staat.

19e Eeuwse dubbelzijdige ikoon
Resultaat: 850 EUR

Grote 19e eeuwse dubbelzijdige ikoon. Polychrome religieuze voorstelling met bladgoud, heiligen, alziend oog et cetera. Mogelijk Baltische landen. Oudere restauratie. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In rede...

A.J. van Prooyen,
Resultaat: 850 EUR

A. J. van Prooyen '90, 1834-1898. Moeder met spelende kinderen op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting; H 23 x B 49 cm. In goede staat.

Clément Quinton,
Resultaat: 850 EUR

Clement Quinton, 1851-1920. Hardwerkende boer op glooiend landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 42 cm. In goede staat.

David de la mar, Breien
Resultaat: 800 EUR

David de la mar, 1832-1898. Hardwerkende vrouw in landschap. Afmeting: H 45 x B 36 cm. Olieverf op paneel. In goede staat.

Anton Karssen, Bomschuiten op strand
Resultaat: 750 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.

J. Sperlich, Mopshünde
Resultaat: 700 EUR

J. Sperlich. 1863 - 1906. Duitse School. Verso origineel etiket. Mopshünde. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 21,5 cm. In goede staat.

Keith Haring,
Resultaat: 650 EUR

Keith Haring nr. 71/200 mogelijke nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 109 cm. In goede staat.

Henk Dekker, Platbodem op strand
Resultaat: 650 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Platbodem op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met waterval
Resultaat: 600 EUR

Ongesigneerd. Circa 1700. Italiaanse School. Landschap met waterval en steenbokken, panorama met dorpsgezicht. Verso registratienummer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 64 x B 78 cm. In goede staat.

J. Barboth, Meisje in klederdracht
Resultaat: 600 EUR

J. Bardot/Barboth. 19e Eeuw. Meisje in klederdracht met handspiegel. Pastel op papier. Afmeting: H 95 x B 70 cm. In goede staat.

Niek van der Plas, Winters bosgezicht
Resultaat: 600 EUR

Niek van der Plas. 1954 - . Winters bosgezicht met wandelaren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Louis Hartz, Zelfportret
Resultaat: 600 EUR

Louis Hartz. 1869 - 1935. Zelfportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.

J. van Rijsewijk, Hollandse schepen op kalme zee bij avond
Resultaat: 600 EUR

J. van Rijsewijk. 20e Eeuw. Hollandse schepen op kalme zee bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Meeuwis van Buuren, Duingezicht
Resultaat: 600 EUR

Meeuwis van Buuren, 1902-1992. Hollands duingezicht, Olieverf op linnen, Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte blonde dame in interieur
Resultaat: 600 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 76/199. Mogelijk nadruk. Naakte blonde dame in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 45 cm. In goede staat.

Anton Doll, Duits panoramisch landschap
Resultaat: 600 EUR

Anton Doll. 1826 - 1887. Duitse School. Duits landschap, panoramisch met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 21,5 cm. In goede staat.

N.M. Wijdoogen, Hollandse ijspret
Resultaat: 560 EUR

N.M. Wijdoogen. 1824 - 1898. (mogelijk vroeg werk uit jonge jaren) Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 46 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zeegezicht met schepen
Resultaat: 550 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Zeegezicht met schepen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.

George Wilhelm Wagner, Schipbreuk bij rotsen
Resultaat: 550 EUR

George Wilhelm Wagner. 1814 - 1855. Den Haag. Schipbreuk bij rotsen. Verso annotatie et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26,5 cm. In goede staat.

David Schulman, Hollands wintergezicht
Resultaat: 550 EUR

David Schulman. 1881 - 1966. Hollands wintergezicht met boot, dorp en windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

T. Wesselman, Naakte vrouw met Mondriaan achtergrond
Resultaat: 550 EUR

T. Wesselman. 112/199. 21e Eeuw. Naakte vrouw met Mondriaan achtergrond. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Italiaans Barok schilderij, Vrouwe met Heilig kruis
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuws Italiaans Barok schilderij. Vrouw met Heilig kruis en engelen met kroon in Italiaans panorama. Licht verf verlies rechtsboven, verder goed. Afmeting: H 35 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.

Hans Habraken, Stilleven met emaille kom en kersen
Resultaat: 550 EUR

Hans Habraken. 1946. Stilleven met emaille kom en kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, de Peel
Resultaat: 500 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Boeren schuren met boer en koeien
Resultaat: 500 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Boeren schuren met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Louis Hartz, Schelpenvisser Katwijk
Resultaat: 500 EUR

Louis Hartz, 12869-1935. Schelpenvisser op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Resultaat: 500 EUR

Evert Moll. 1878-1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

P.A. Schipperus, Riviergezicht met vele zeilboten
Resultaat: 500 EUR

P.A. Schipperus. 1840 - 1929. Riviergezicht met vele zeilboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 42 cm. In goede staat.

Paul Arntzenius, Strandjutten te paard
Resultaat: 500 EUR

Paul Arntzenius. 1883 - 1965. Strandjutten te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 23 cm. In goede staat.

J. Tielemans, Hondenportret
Resultaat: 500 EUR

J. Thielemans. Circa 1900. Hondenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven met tin, bloemen, porselein.
Resultaat: 475 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met tin, bloemen, porselein et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

W.J. Alberts, Skutsje op meer
Resultaat: 450 EUR

W.J. Alberts. 1912 - 1990. Hollands riviergezicht met skutsje op meer, boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Lichtenstein, Vrouwen
Resultaat: 450 EUR

Roy Lichtenstein, 1966-1999. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier, Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

T.K. Soper, Engels landschap
Resultaat: 450 EUR

T.K. Soper. Engelse School. 19e Eeuw. Waarschijnlijk Thomas James Soper. 1836 - 1890. Engels landschap met figuur en pakezel langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In goede staat.

Karl Wagner, Hollands havengezicht
Resultaat: 425 EUR

Karl Wagner. Duitse School. Circa 1890. Hollands havengezicht met boten. Met gouden Barok-lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 55 cm. In goede staat.

Duitse School, Damesportret
Resultaat: 425 EUR

Duitse School 1906.. Jugendstil damesportret. Voor + verso gesigneerd + Berlin Weihnachten 1906. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Halfnaakte vrouw kleedt zich aan
Resultaat: 425 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 120/199. Mogelijk nadruk. Halfnaakte vrouw kleedt zich aan. Lithografie op papier. Afmeting: H 56 x B 44 cm. In goede staat.

H. v. Leeuwen van Ouderwater, Landschap met ploegende boeren
Resultaat: 400 EUR

H. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap met ploegende boeren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

Meeuwis van Buuren, Zeegezicht
Resultaat: 400 EUR

Meeuwis van Buuren. 1902-1992. Hollands zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Keith Haring, Mannetjes
Resultaat: 400 EUR

Keith Haring nr. 18/200 mogelijke nadruk. Vele figuren verstrengeld. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 70 cm. In goede staat.

Charles Dankmeijer, Boerderij met hooischuur
Resultaat: 375 EUR

Charles Dankmeijer. 1861 - 1923. Boerderij met hooischuur. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 38 x B 59 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Verliefd paar bij kaarslicht
Resultaat: 375 EUR

Ongesigneerd? 18e Eeuw. Verliefd paar bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In redelijk/goede staat.

Gesigneerd Jacoba L.v. Eefen, Stilleven, mand met bloemen.
Resultaat: 350 EUR

Gesigneerd Jacoba L. v. Eefen. Circa 1900. Stilleven, mand met bloemen. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.

Cor Noltee, Jongen met tandenstoker
Resultaat: 350 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Jongen met tandenstoker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Louis Hartz, Figuren in glooiend landschap
Resultaat: 350 EUR

Louis Hartz. 1869 - 1935. Figuren in glooiend landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.

S. v.d. Schans, IJspret
Resultaat: 350 EUR

Simon v.d. Schans. 1813 - 1882. Hollandse School. Fries schaatsend paar. Olieverf op paneel. Krimpnaad. Afmeting: H 21 x B 29 cm .In redelijk/goede staat.

Otto Coenders, Boerderij met kippen
Resultaat: 350 EUR

Otto Coenders. 1883 - 1952. Boerderij met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In goede staat.

Jo Strahn, Duits landschap met boeren en vee
Resultaat: 350 EUR

Jo Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Duits landschap met boeren en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 340 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 39 x B 36 cm. In goede staat.

G.A. Kadir, Vuurboom met figuren
Resultaat: 325 EUR

G.A. Kadir. Indonesische School. Indonesisch landschap met vuurboom en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 82 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Riviergezicht met wandelaar en hond
Resultaat: 325 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Landschap, riviergezicht met wandelaar en hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Resultaat: 325 EUR

Ongesigneerd. Haagse School. Circa 1900. Hollands havengezicht met windmolen. Restauratie. Afmeting: H 27 x B 42 cm. In redelijke staat.

Onduid. gesig.. Havengezicht met boten en figuren
Resultaat: 325 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Havengezicht met vele boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 325 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.

A. Buikema, Hollands poldergezicht
Resultaat: 300 EUR

Albert Buikema. 1949 - 1994. Hollands poldergezicht met koeien aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

2x Onduid.gesign., Visservrouw + man
Resultaat: 300 EUR

Twee onduidelijk gesigneerde werken. Circa 1880. Visservrouw + vissersman in ovale vergulde lijst. Afmeting: H 140 x B 70 cm. In goede staat.

Louis Hartz, Kerk op terp
Resultaat: 300 EUR

Louis Hartz. 1869 - 1935. Kerk op terp met veulen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 55 cm. In goede staat.

Louis Nagelkerke, Balinese vrouw
Resultaat: 300 EUR

Louis Nagelkerke, 1949, Balinese schone dame. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 63 x B 38 cm. In goede staat.

T. Anconé, Marktgezicht Oldenzaal
Resultaat: 300 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Marktgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 170 cm. In goede staat.

Ed Huber Andorf, Renaissance stilleven
Resultaat: 300 EUR

Eduard Huber Andorf. 1877 - 1965. Münchener Schule. Duits Renaissance stilleven met pronkkamer, pronkschotel, Perzisch kleed en fruit. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 70 x B 100 cm...

Ongesigneerd, Gezicht op Zierikzee
Resultaat: 275 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Gezicht op Zierikzee. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen
Resultaat: 275 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

A.C. Liers? Ezels en eenden
Resultaat: 275 EUR

A.C. Liers? Circa 1900. Landschap met ezel en eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 23,5 cm. In goede staat.

C.J. Bolt, Panoramisch landschap
Resultaat: 275 EUR

Cornelis Jan Bolt. 1823 - 1879. Heuvelachtig panoramisch landschap met vee en herders. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x 27,5 cm. In goede staat.

A.J. van Prooijen, Landschap met paarden, hooiwagen en boerenvolk
Resultaat: 250 EUR

A.J. van Prooijen. 1834 - 1898. Landschap met paarden, hooiwagen en boerenvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 29 cm. In goede staat.

Louis Hartz, Parkgezicht
Resultaat: 250 EUR

Louis Hartz, 1914. 1869 - 1935. Parkgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 33 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Danseressen
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk. Verso Paul Emile Leconte. 20e Eeuw. Danseressen plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.

P. Renard, Dames op strand
Resultaat: 250 EUR

P. Renard. 21e Eeuw. Dames op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Ramier? Riviergezicht met molen bij avond
Resultaat: 250 EUR

Opgehaalde naam Ramier? Circa 1900. Riviergezicht met molen bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15,5 x B 22 cm. In goede staat.

Tony Warrens, Slapend vrouwelijk naakt
Resultaat: 250 EUR

Tony Warrens. 1960 - . Signatuur verso. Slapend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Klaas Visser, Bosgezicht
Resultaat: 250 EUR

Klaas Visser, Enschede. Schilderleraar. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 100 x B 90 cm. In goede staat.

M. Vermeulen, Romantische Hollandse ijspret
Resultaat: 250 EUR

M. Vermeulen. Eerste helft 20e eeuw. Romantische Hollandse ijspret met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 23,5 cm. In goede staat.

M. Vermeulen, Hollands rivierlandschap met vissers
Resultaat: 250 EUR

M. Vermeulen. Eerste helft 20e eeuw. Hollands rivierlandschap met vissers en windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.

H.J. Wijngaard, Vrachtboot met rietsnijder
Resultaat: 240 EUR

H.J. Wijngaard. Hollandse School. Circa 1930. Vrachtboot met rietsnijder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18,5 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Voorstelling met Heiligen
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Voorstelling met Heiligen. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In matige toestand.

M. de Jongere, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 225 EUR

Marinus de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdams havengezicht. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.

2x D. van Heek, Twents landschap + Twentse boerderij
Resultaat: 225 EUR

Twee werken van D. van Heek. 1940 - 1942. Twents landschap met schapen + Twentse boerderij met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

P.H. Topalski, Joodse man
Resultaat: 225 EUR

P.H. Topalski. Joodse man met hoed en gouden muntstuk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Wim Bos, Platbodems op volle zee
Resultaat: 225 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Platbodems op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Naar P.P. Schiedges, Landschap met schapen en herder
Resultaat: 200 EUR

Naar P.P. Schiedges. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.

2x Oskar Koch, Hollandse havengezichten
Resultaat: 200 EUR

Pendant van Oskar Koch. Circa 1920. Duitse School. Hollandse havengezichten met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

A. van Ravenswaay F., Stilleven met vogel
Resultaat: 200 EUR

A. van Ravenswaay F. 1816 - 1872. Rechtsonder in sponning. Stilleven met vogel en bloemen. Afmeting: H 16 x B 19,5 cm. In goede staat.