Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
71 Resultaten
Kavel: 5028

Gesigneerde mannenbuste

Resultaat: 1.800 EUR

Grote hardhouten gesigneerde mannenbuste door G. Marree 1934. Enkele krimpnaden. Afmeting: 44 x 46 x 30 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5005

Stel bronzen figuren

Resultaat: 1.500 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen figuren. Twee Griekse strijders. Door A. Calmels 1855. 1822 - 1906. Afmeting: H 47 - 49 cm. In goede staat.


Kavel: 5001

Marmeren beeld

Resultaat: 1.400 EUR

Monumentaal groot 18e - 19e eeuws marmeren reliëf/beeld met religieuze voorstelling. Jezus bij deuropening met engel en romeinen. Afmeting: 71 x 81 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5003

Bronzen Mercurius figuur

Resultaat: 1.250 EUR

Groot 19e Eeuws bronzen Mercurius figuur met zwaard en panfluit. Door Marius Montagne 1867. 1828 - 1879. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Kavel: 5024

E. Villanis, Marmeren buste

Resultaat: 750 EUR

Grote wit marmeren buste van E. Villanis. 1858 - 1914. Titel: Galatee. Verso Societe Faise de sculp de d'Art, nr. 2. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 53 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5032

Stel Japanse bronzen figuren

Resultaat: 450 EUR

Twee Japanse bronzen figuren. Japans echtpaar in traditionele klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: 37 - 39 cm. In goede staat.


Kavel: 5007

Bronzen beeld

Resultaat: 425 EUR

Groot 19e eeuws bronzen figuur. Man met touw. Latijns getiteld. Gemaakt door H. Gauguié Henri. 1858 - 1927. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.


Kavel: 5004

Antiek Frans bronzen figuur, 1915

Resultaat: 400 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met ivoren gezicht. Meisje met rozen. Op zwart marmeren basement. Circa 1915. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.


Kavel: 5036

G. Bailly, Meisje met mand

Resultaat: 400 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met marmeren basement. Meisje met mand. Benen gezicht met restvergulding. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5101

Groot bronzen figuur

Resultaat: 400 EUR

Groot bronzen figuur met putti en Amor op console. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.


Kavel: 5011

Antieke bronzen schenkkan, 1900

Resultaat: 300 EUR

Antieke gesigneerde bronzen Jugendstil schenkkan. Circa 1900. Door J. Garnier. 1853 - 1910. Naakte vrouw in landschap decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5025

Jaguar figuur van Milo

Resultaat: 300 EUR

Grote zware Art Deco-stijl messing jaguar op marmeren basement. Gesigneerd Milo. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 56 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5083

G. Bailly, Meisje met boek

Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met boek. Met benen gezicht. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5086

Buste van terracotta

Resultaat: 300 EUR

Grote antieke terracotta damesbuste. Nr. 420. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.


Kavel: 5090

Bronzen roofvogel

Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen roofvogel in Art Deco-stijl. Geplaatst op een zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Skorzen. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Kavel: 5061

Chinees bronzen beeld

Resultaat: 290 EUR

Twee-delig Chinees bronzen figuur. Chinees met perkament op paard. Afmeting: 45 x 41 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5035

Bronzen figuur, Paard

Resultaat: 250 EUR

Groot bronzen paard op zwart marmeren basement. Gesigneerd C.J. Verhoef. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 43 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5048

Bronzen figuur, Kalkoen

Resultaat: 250 EUR

Bronzen kalkoen op zwart marmeren basement in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 x 26 x 22 cm. In goede staat.


Kavel: 5077

Bronzen plaquette

Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse plaquette. Getiteld Handel. Met Oosterse voorstelling met Arabieren, Grieken, Egyptenaar, Romein + schip. Afmeting: H 31 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 5097

Sculptuur van Corneille, Vrouwelijk naakt

Resultaat: 250 EUR

Houten sculptuur van Corneille '96. Vrouwelijk naakt met duif. Met polychromie. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5026

Bronzen figuur, Naakte man op paard

Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naakte man op paard. Afmeting: 39 x 35 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5027

Bronzen figuur, Paard (naar Dali)

Resultaat: 225 EUR

Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5037

Bronzen beeld, Engel

Resultaat: 225 EUR

Groot bronzen figuur op marmeren basement. Engel met fakkel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.


Kavel: 5039

Bronzen figuur, Vrouw met kinderen

Resultaat: 225 EUR

Groot bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met kinderen. Twee-kleurig gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.