Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gesigneerde mannenbuste
Resultaat: 1.800 EUR

Grote hardhouten gesigneerde mannenbuste door G. Marree 1934. Enkele krimpnaden. Afmeting: 44 x 46 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Stel bronzen figuren
Resultaat: 1.500 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen figuren. Twee Griekse strijders. Door A. Calmels 1855. 1822 - 1906. Afmeting: H 47 - 49 cm. In goede staat.

Marmeren beeld
Resultaat: 1.400 EUR

Monumentaal groot 18e - 19e eeuws marmeren reliëf/beeld met religieuze voorstelling. Jezus bij deuropening met engel en romeinen. Afmeting: 71 x 81 x 13 cm. In goede staat.

Bronzen Mercurius figuur
Resultaat: 1.250 EUR

Groot 19e Eeuws bronzen Mercurius figuur met zwaard en panfluit. Door Marius Montagne 1867. 1828 - 1879. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

E. Villanis, Marmeren buste
Resultaat: 750 EUR

Grote wit marmeren buste van E. Villanis. 1858 - 1914. Titel: Galatee. Verso Societe Faise de sculp de d'Art, nr. 2. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 53 cm. In redelijke staat.

Stel Japanse bronzen figuren
Resultaat: 450 EUR

Twee Japanse bronzen figuren. Japans echtpaar in traditionele klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: 37 - 39 cm. In goede staat.

Bronzen beeld
Resultaat: 425 EUR

Groot 19e eeuws bronzen figuur. Man met touw. Latijns getiteld. Gemaakt door H. Gauguié Henri. 1858 - 1927. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur, 1915
Resultaat: 400 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met ivoren gezicht. Meisje met rozen. Op zwart marmeren basement. Circa 1915. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

G. Bailly, Meisje met mand
Resultaat: 400 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met marmeren basement. Meisje met mand. Benen gezicht met restvergulding. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Groot bronzen figuur
Resultaat: 400 EUR

Groot bronzen figuur met putti en Amor op console. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Antieke bronzen schenkkan, 1900
Resultaat: 300 EUR

Antieke gesigneerde bronzen Jugendstil schenkkan. Circa 1900. Door J. Garnier. 1853 - 1910. Naakte vrouw in landschap decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Jaguar figuur van Milo
Resultaat: 300 EUR

Grote zware Art Deco-stijl messing jaguar op marmeren basement. Gesigneerd Milo. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 56 x 15 cm. In goede staat.

G. Bailly, Meisje met boek
Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met boek. Met benen gezicht. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Buste van terracotta
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke terracotta damesbuste. Nr. 420. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Bronzen roofvogel
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen roofvogel in Art Deco-stijl. Geplaatst op een zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Skorzen. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Chinees bronzen beeld
Resultaat: 290 EUR

Twee-delig Chinees bronzen figuur. Chinees met perkament op paard. Afmeting: 45 x 41 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paard
Resultaat: 250 EUR

Groot bronzen paard op zwart marmeren basement. Gesigneerd C.J. Verhoef. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 43 x 14 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Kalkoen
Resultaat: 250 EUR

Bronzen kalkoen op zwart marmeren basement in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 x 26 x 22 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette
Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse plaquette. Getiteld Handel. Met Oosterse voorstelling met Arabieren, Grieken, Egyptenaar, Romein + schip. Afmeting: H 31 x B 60 cm. In goede staat.

Sculptuur van Corneille, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 250 EUR

Houten sculptuur van Corneille '96. Vrouwelijk naakt met duif. Met polychromie. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte man op paard
Resultaat: 225 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naakte man op paard. Afmeting: 39 x 35 x 12 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paard (naar Dali)
Resultaat: 225 EUR

Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Engel
Resultaat: 225 EUR

Groot bronzen figuur op marmeren basement. Engel met fakkel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw met kinderen
Resultaat: 225 EUR

Groot bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met kinderen. Twee-kleurig gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.