Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek zilveren geurfles, 18e eeuw
Resultaat: 375 EUR

Antiek zilveren geurflesje rechthoekig model aan de voor- en achterzijde versierd met een allegorische voorstelling. de zijkanten zijn voorzien van een krulbewerking. MT.: A. van Geffen, Amsterdam, jl...

Zilveren schaal met drakendecor, Chinees
Resultaat: 200 EUR

Chinese zilveren schaal, 925/000, rond model met opstaande rand voorzien van een gedreven drakendecor. MT.: Wang Hing & Co, Hong Kong, rond 1900. ca 124 gram. ø12x5cm. In goede staat

Twee zilveren hanen
Resultaat: 350 EUR

Twee zilveren kemphanen, 835/000. Stel vechtende kemphanen. 16x12x10cm en 14x10x13cm. importeursteken: Fa.L.Premselaar, Haarlem. Totaal ca 548 gram. In goede staat

Zilveren fazant
Resultaat: 200 EUR

Zilveren fazant, 925/000, lopend model. Voorzien van gravure aan de binnenzijde van de staart: HG&CC Kilgore Trophi. Klein stukje van de staart af, verder in goede staat. 18x5x9cm. ca 158 gram.

Zilveren huwelijkslepe l
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse zilveren huwelijkslepel met gevlochten steel, bekroond met William and Mary. Achterkant bak initialen en tekst van latere datum. Twee keer gebruikt. Mr. Julianus Buisink - Leeuwarden. Circa...

Zilveren visschep
Resultaat: 100 EUR

Zilveren visschep, 833/000, met een gezaagd blad met een bewerking met vis. MT.: Jan Boon, Schoonhoven, jl.:W:1906. 26 cm. ca 85 gram. In goede staat

Snuifdoos met zilver
Resultaat: 300 EUR

Snuifdoos gemaakt uit een tijgerschelp met zilveren scharnier en sluiting. 8x6x5cm. In goede staat

Russisch zilveren doosje
Resultaat: 275 EUR

Russisch zilveren doosje, 84 zolotniks, 875/000, rechthoekig model voorzien van een getrembleerde bewerking en een voorstelling van een gebouw. Op de achterzijde van het doosje loopt de florale bewer...

2 Zilveren lodereindoos
Resultaat: 140 EUR

Twee zilveren lodereindozen, 833/000, ovaal gecontourneerde doos versierd met graveerwerk en het deksel is voorzien van filigrain. MT.: W.Lobensteijn, Schoonhoven, jl.:I:1868. 45x30x40mm, gedeukt, en ...

Zilveren embrasse/klamboehaak
Resultaat: 80 EUR

Zilveren embrasse/klamboehaak met fraaie groot cartouche. 17x7cm. ca 75 gram. Gemerkt CC. In goede staat

4 BWG opium-flesjes
Resultaat: 70 EUR

Vier opium flesjes, BWG, versierd met edelstenen, o.a. turkoois en agaat. met 2 colliers7-9cm In goede staat

Zilveren tabaksdoos Venetie
Resultaat: 140 EUR

Zilveren tabaksdoos, 13 loth, 812/000, gecontourneerde doos met sierlijke ribben, voorzien van een gravure van Venetië op het deksel en aan de onderzijde een getrembleerde lijnbewerking met medaillon....

Cassette met 12 zilveren taartvorken
Resultaat: 200 EUR

Cassette met 12 zilveren taartvorken, 925/000, model Hollands Glad. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten, jl.:O:1998. 13,5cm. Totaal ca 277 gram. Als nieuw.

Zilveren miniatuur kabinet
Resultaat: 90 EUR

Zilveren miniatuur kabinet, 835/000, op 4 klauwpoten versierd met gegraveerd floraal decor. Voorzien van 3 lades en 2 opengewerkte deurtjes. 6x3x10cm. jl.:r:1977. totaal ca 140 gram. In goede staat

Zilveren nootmuskaatrasp
Resultaat: 325 EUR

Zeldzame zilveren nootmuskaatraspdoos, 925/000, met rasp en klepje aan de onderzijde, voorzien van stippelgravure en florale graveringen. 5x3x3,3cm. ca 55 gram. In goede staat

Zilveren comfoor & ketel
Resultaat: 400 EUR

Zilveren comfoor en ketel, 833/000, kannetje met een gelobde vorm, versierd met parelranden, MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, jl.:m:1896, 20x11x15cm. en een comfoor met randen met lijnbewerking en ge...

Zilveren chatelaine met schaar e.d.
Resultaat: 450 EUR

Zilveren chatelaine aan een rokhaak, 833/000, met schaar, naaldenkussen en naaldenkoker. Rokhaak, 18e eeuw, met figuur en voluten, gestempeld: IR, Hieraan zit jasseronketting met daaraan een schaar m...

Barset met zilver
Resultaat: 60 EUR

Barset met zilver, 925/000, drie delige set met een krukkentrekker en priem voorzien van een zilveren heft, Birmingham, 1913 en een fraai floraal gegraveerde notenkrabber met bolle knop. 12-13 cm. In ...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000, laag model op ronde voet. MT.: Emil Hermann, Waldstetten. ø9x6cm. In goede staat

Victoriaanse theepot, Silver Plated
Resultaat: 90 EUR

Fraaie Victoriaanse theepot, silver plated. Versierd met een ruitvormige guilloche bewerking voorzien van een gecontourneerd medaillon met een sierlijke monogramgravure: BAM. 25x15x17cm. In goede staa...

Lot zilver
Resultaat: 90 EUR

Lot zilver met 3 glazen met zilveren voet, Jampot met zilveren montuur en deksel met floraal decor. een hoornen pindaschaaltje met zilveren Djokja elementen. Een collier met zilveren broche/hanger met...

Zilveren mosterdpot
Resultaat: 90 EUR

Zilveren ovale mosterdpot, 925/000, met oorgreep en deksel met duimgreep voorzien van blauw glazen binnenbakje. 9x5x5cm MT.: Onduidelijk, Birmingham jl.:l:1910. ca 92 gram In goede staat

Zilveren strooilepel
Resultaat: 45 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd decor en een gecontourneerde steel met graveerwerk. MT.: H.Ament, Joure, jl.: g:1866. 13 cm. ca 16 gram. minimaal sch...

18e Eeuws zilveren lepel
Resultaat: 190 EUR

Zeldzame 18e eeuwse zilveren lepel voorzien van een toetsgroef. MT.: Jean Joseph Binon, Tongeren. Stadskeuren merk X gebruikt door familie Binon, zie ook afbeelding: De zilvercollectie Sterckshof Stud...