Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Russische documenten
Resultaat: 2.500 EUR

Lot 18e eeuwse Russische documenten met dateringen. Afmeting: 35 x 22 x 6 cm. In goede staat.

Prachtige Art Deco-stijl staande lamp
Resultaat: 1.900 EUR

Zeer grote bronzen Art Deco-stijl staande lamp. Naakte vrouw met glazen bol. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 85 x 33 cm. In goede staat.

Zandstenen boog met engel
Resultaat: 1.600 EUR

Grote antieke drie-delige zandstenen kapel met engel en bloemen. Circa 1800. Afmeting: 194 x 66 x 34 cm. In goede staat.

Zeldzame staande petroleumlamp
Resultaat: 1.400 EUR

Zeer zeldzame vergulde 19e eeuwse staande petroleumlamp met mondgeblazen glazen tussenstukken en reservoir. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 176 cm. In goede staat.

Zwitserse speeldoos in chalet-vorm
Resultaat: 1.000 EUR

Grote 19e eeuwse Zwitserse speeldoos in de vorm van een chalet. Circa 1870. Grote speelrol met aan/uit functie. In goede staat. Kam gaaf + mooie klank. Meerdere melodieën spelen achter elkaar. Afmetin...

2x Vergulde wandkandelaren, 1900n
Resultaat: 750 EUR

Twee grote antieke vergulde bronzen wandkandelaren. 19e Eeuw in Rococo-stijl. Afmeting: 54 x 35 x 18 cm. In goede staat.

Antieke messing tazza, 1880
Resultaat: 750 EUR

Antieke messing historisme tazza. Circa 1880. Neo renaissance. Met fratzen en feniksen. Afmeting: 25 x 35 x Ø 22 cm. In goede staat.

2 Kandelaren met putti, 1870
Resultaat: 700 EUR

Twee grote antieke compositie metalen vergulde kaarskandelaren met putti. Geëlektrificeerd. Circa 1870. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Antiek wapenschild, 1800
Resultaat: 650 EUR

Groot antiek houten gepolychromeerd wapenschild. Louis Seize. Circa 1800. Met wandophanging. Deels bijgeschilderd. Afmeting: 90 x 60 x 6 cm. In goede staat.

Singer Feitherweight naaimachine, 1954
Resultaat: 650 EUR

Zeldzame Singer Featherweight naaimachine. Type 222 K. 1954. Naaimachine met vrije arm, met accessoires. Onder andere; borduurring met voetje en origineel matje. In originele koffer. Zeldzaam, bijna i...

2x Empire wandkandelaren, 1830
Resultaat: 650 EUR

Twee zeldzame grote vuurvergulde bronzen Empire wandkandelaren met bosnimfen. Twee-lichts. Circa 1830. Afmeting: 60 x 19 x 22 cm. In goede staat.

Drie-delige set pronkvazen
Resultaat: 550 EUR

Drie-delige neo renaissance pronkvazen set. Historisme. Circa 1880. Handbeschilderd porselein met distel decor en vergulde messing monturen. Afmeting: 33 - 49 cm. In goede staat.

Lot bijbels/ plated beslag (12x)
Resultaat: 550 EUR

Lot van twaalf diverse bijbels + psalmboeken. Met onder andere plated beslag. 18e - 19e -20e Eeuw. Onder meer; Friese bijbel en Duitse Lutheraanse bijbel Ad 1779, rest Nederlands. Afmeting: 10 - 18 c...

Originele antieke pathefoon, 1910
Resultaat: 500 EUR

Originele antieke pathefoon van notenhout. Circa 1910. Les disques pathé Chantent sans Aiguille Marque de Fabrique Deposé Pathefone no. 4. Met kunststof hond 'His masters voice'. Afmeting: 32 x 32 x ...

Oude messing vogelkooi met speelwerk
Resultaat: 500 EUR

Oude messing vogelkooi met speelwerk. Vogels bewegen en zingen. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Twee Franse tafellampen, 1900
Resultaat: 500 EUR

Twee grote antieke Franse tafellampen. Fakkeldraagsters op rood marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.

18e Eeuwse bronzen vijzel
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Hollandse bronzen vijzel. Anno 1727. Amor Vincit, Omnia. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.

Mameren piedestal met messing
Resultaat: 500 EUR

Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Marmeren piedestal met messing
Resultaat: 500 EUR

Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.

2 Antieke bronzen kroonluchters
Resultaat: 500 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen kroonluchters in Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 60 x Ø 55 cm. In goede staat.

Turkse medaille
Resultaat: 500 EUR

Turkse medaille met halve maan. BB & Co. Met emaille . 20e Eeuw. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.

Horlogemakers gereedschap
Resultaat: 450 EUR

Bijzonder grote collectie antiek horlogemakers-gereedschap in houten cassettes. Onderdelen + draaibanken, t.b.v. frezen etc. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.

Twee kapitale pronkvazen
Resultaat: 450 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse historisme retour Egypte pronkvazen met marmer en compositie metaal. Met figuren voorstelling. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Originele Louis Vuitton Triangle tas
Resultaat: 425 EUR

Originele rood lederen Louis Vuitton Triangle tas met beurs. Tweede hands. Afmeting: 40 x 14 x 14 cm. In goede staat.