Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oud Chinees papiergeld 7416
Oud Chinees papiergeld

Resultaat:

12.000 EUR

Verkocht
Zes Chinese kop + schotels 7000
Zes Chinese kop + schotels

Resultaat:

7.500 EUR

Verkocht
Originele Chinese Mei Ping vaas met deksel 7006
Originele Chinese Mei Ping vaas met deksel

Resultaat:

7.000 EUR

Verkocht
Antiek Chinees snijwerk van hoorn 7367
Antiek Chinees snijwerk van hoorn

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Zeldzaam Chinees kinderservies 7033
Zeldzaam Chinees kinderservies

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Chinese blauwe pot 7052
Chinese blauwe pot

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 20 cm. 7136
Chinese vaas, H 20 cm.

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte drakenschotel 7396
Chinese Familie Verte drakenschotel

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
2 Chinese kopjes + 3 schotels 7013
2 Chinese kopjes + 3 schotels

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
2 Chinese wapenschotels Ø 31,5 cm. 7054
2 Chinese wapenschotels Ø 31,5 cm.

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies 7003
Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
2 Oude Chinese munten 7372
2 Oude Chinese munten

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Zeldzame grote Chinese kom Ø 22,5 cm. 7007
Zeldzame grote Chinese kom Ø 22,5 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinese penselenvaas 7140
Chinese penselenvaas

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Grote Chinese wierookbrander 7711
Grote Chinese wierookbrander

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord Ø 21 cm. 7064
Chinees Familie Rose bord Ø 21 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Chinese chicken cup 7569
Chinese chicken cup

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
6 x 18e eeuwse Chinese Encre de Chine kop/schotels 7014
6 x 18e eeuwse Chinese Encre de Chine kop/schotels

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Octagonaal Chinees bord 7059
Octagonaal Chinees bord

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas H 50,5 cm. 7257
Grote Chinese vaas H 50,5 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Antieke Familie Rose plaquette 7424
Antieke Familie Rose plaquette

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot 7456
Chinese penselenpot

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Grote Chinese Quen Lung vleesschaal 7045
Grote Chinese Quen Lung vleesschaal

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 22,5 cm. 7324
Chinees bord Ø 22,5 cm.

Resultaat:

1.100 EUR