Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1729 Resultaten
Kavel: 7416

Oud Chinees papiergeld

Resultaat: 12.000 EUR

Oud Chinees papiergeld in houtgestoken lijst. 60-er Jaren. Afmeting: H 54 x B 32 cm. Goede staat.


Kavel: 500

Antiek collier met diamant

Resultaat: 11.000 EUR

Kapitaal antiek goud met zilveren choker,750/000- 835/000, royaal bezet met diamanten. Collier gemaakt uit schakels in voluutvorm, bezet met roosgeslepen diamanten. In het ruitvormige middenstuk van d...


Kavel: 7000

Zes Chinese kop + schotels

Resultaat: 7.500 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose figuren/goud decor. Vier schotels goed, één schotel chip, één schotel haarlijn. Vier kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeti...


Kavel: 7006

Originele Chinese Mei Ping vaas met deksel

Resultaat: 7.000 EUR

Zeldzame originele 17e eeuwse Chinees porseleinen Mei Ping vaas met draak in wolken/fruit decor en swistaka's. Zeldzaam. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.


Kavel: 4001

18e Eeuwse porseleinkast

Resultaat: 6.500 EUR

18e Eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten porseleinkast. Barok. Met vier lades, origineel beslag en onderling verbonden poten. Afmeting: 230 x 170 x 43 cm. In goede staat.


Kavel: 8

Zilveren Memento Mori horloge

Resultaat: 6.000 EUR

Uniek zilveren zakhorloge. Memento Mori, met een Engels zakhorloge van John Josephson, London, 2e heft 18e eeuw, met een wit geëmailleerde wijzerplaat voorzien van Romeinse en Arabische cijfers, gesig...


Kavel: 508

Antieke armband/diamant

Resultaat: 6.000 EUR

Kapitale antieke geelgouden armband, 585/000, aan de bovenzijde voorzien van zilver bezet met oud-diamant. Armband met een groot middenstuk bezet met 9 roosgeslepen diamanten, verlopend in grootte. 4,...


Kavel: 7367

Antiek Chinees snijwerk van hoorn

Resultaat: 5.500 EUR

Groot antiek Chinees snijwerk van hoorn. Geplaatst op een console. Figuren decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7033

Zeldzaam Chinees kinderservies

Resultaat: 5.000 EUR

Zeldzaam twaalf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte kinderservies. Bestaande uit: Zes kop + schotels, dekselvaas, schenkkan, trekpot, kom, twee keer pattipan. Enkele minimale chips. Twee...


Kavel: 7052

Chinese blauwe pot

Resultaat: 4.500 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met floraal decor. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 32 x 31 cm. In goede staat.


Kavel: 6014

Zeldzaam groot 18e eeuws Delfts kaststel

Resultaat: 4.250 EUR

Zeldzaam groot drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Met knobbelvazen en chinoiserie decor. Twee bovenranden gerestaureerd. Afmeting: H 51 - 52 cm. In goede staat.


Kavel: 1004

N. v.d. Waaij, Twee badende kinderen

Resultaat: 4.000 EUR

Kapitaal werk van Nicolaas van der Waaij. 1855 - 1936. Jugendstil voorstelling. Twee kinderen aan het baden bij beek met bloesemboom. Circa 1910. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 168 x B 99 c...


Kavel: 7136

Chinese vaas, H 20 cm.

Resultaat: 3.250 EUR

Fijn gedecoreerde geel geglazuurde Chinees porseleinen vaas met vogels in bloesemboom/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.


Kavel: 7396

Chinese Familie Verte drakenschotel

Resultaat: 3.250 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte drakenschotel met wolken-reliëf + bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 8,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7013

2 Chinese kopjes + 3 schotels

Resultaat: 3.000 EUR

Drie zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels (2x gaaf met minimale chips, 1x met chips en haarlijntje) en twee kopjes met waterbuffel + figuur in landschap decor (1x klein haarlijntje e...


Kavel: 7054

2 Chinese wapenschotels Ø 31,5 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose wapenschotels met decor van Chinese muur en pagodes. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7003

Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies

Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen servies met Encre de Chine decor, landschap met figuren met amor en engel in hemel + goud decor. Enkele beschadigingen onder andere aan schenkkan en theebus. Kom...


Kavel: 124

Zilveren Christofle bestek

Resultaat: 2.500 EUR

Bijzonder zilveren Christofle bestek, 925/000, versierd met een rand met lambrequins en een versierd ornament aan de achterzijde. Het bestek bestaat uit een viscouvert met 6 messen en vorken, 5 tafelv...


Kavel: 2141

Antieke Russische documenten

Resultaat: 2.500 EUR

Lot 18e eeuwse Russische documenten met dateringen. Afmeting: 35 x 22 x 6 cm. In goede staat.


Kavel: 4010

Kapitale Barok porseleinkast

Resultaat: 2.500 EUR

Grote wortelnoten 18e eeuwse Hollands barok porseleinkast, orgelgebogen met 4 lades en kruispootverbinding. Recentelijk professioneel schellack handgepolitoerd. 228x230x48cm. In zeer goede staat.


Kavel: 1005

D.H.W. Filarski, Hollands impressionistisch landschap

Resultaat: 2.250 EUR

D.H.W. Filarski. 1885 - 1964. Hollands impressionistisch landschap met korenschoven en boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 75 cm. In goede staat.


Kavel: 1084

E. Schröder, Portret hond

Resultaat: 2.250 EUR

E. Schröder. Duitse School. Circa 1930. Portret hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1089

10x Naar Andy Warhol, Campbell Soup II

Resultaat: 2.250 EUR

Tien lithografieën Campbell Soup II. Naar Andy Warhol. Printed by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.


Kavel: 1232

W. Hussem, Abstract

Resultaat: 2.250 EUR

Willem Hussem, '63. 1900 - 1974. Abstracte compositie. Afmeting: H 55 x B 35 cm. In goede staat.


Kavel: 1043

Jacob Dietzler, Kaub mit dem Pfalzgrafenstein...

Resultaat: 2.000 EUR

Jacob Dietzler. 1785 - 1855. Kaub mit dem Pfalzgrafenstein und der burg Gutenfels, das Schloss in Koblenz und Festung Ehrenbreitstein. Olieverf op linnen. Behoeft restauratie. Afmetig: H 31 x B 54 cm....


Kavel: 2001

Prachtige Art Deco-stijl staande lamp

Resultaat: 1.900 EUR

Zeer grote bronzen Art Deco-stijl staande lamp. Naakte vrouw met glazen bol. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 85 x 33 cm. In goede staat.


Kavel: 6046

Zeldzame Franse sierschotel Ø 38 cm.

Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame grote, antieke, Franse Echternach porseleinen sierschotel met handbeschilderde kasteelvoorstelling, meisje en hond. Chateau de Beaufort. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.


Kavel: 797

3 Sieraden in lijst

Resultaat: 1.800 EUR

Lijst met pass partout voorzien 3 sieraden waarvan 2 ringen, 800/000 en 333/000, voorzien van een handbeschilderde emaille voorstelling versierd met pareltjes en draad en de middelste voorstelling van...


Kavel: 1009

F. Mortelmans, Stilleven met violen

Resultaat: 1.800 EUR

Frans Mortelmans. 1865 - 1936. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 45 cm. In goede staat.


Kavel: 7372

2 Oude Chinese munten

Resultaat: 1.800 EUR

Twee oude Chinese muntstukken met draken en karaktertekens. Afmeting: Ø 3,9 cm. In goede staat.


Kavel: 1001

Jacob Gillig, Stilleven met vissen

Resultaat: 1.700 EUR

Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven 17e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.


Kavel: 6028

17e Eeuwse Turkse schaal Iznik Ø 30,7 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

17e Eeuwse Turkse polychrome Fayence schaal uit de streek Iznik. Met zeldzaam tulpen decor. Afmeting: Ø 30,7 cm. In goede staat.


Kavel: 1067

Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

Resultaat: 1.600 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Beetje craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 2007

Zandstenen boog met engel

Resultaat: 1.600 EUR

Grote antieke drie-delige zandstenen kapel met engel en bloemen. Circa 1800. Afmeting: 194 x 66 x 34 cm. In goede staat.


Kavel: 1050

Jules Le Roy, Interieur met kittens

Resultaat: 1.530 EUR

Jules Le Roy. 1833 - 1865. Chique interieur met spelende kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

Arie Zuidersma, Landschap bij Drentse Aa

Resultaat: 1.500 EUR

Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Landschap bij Drentse Aa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 7007

Zeldzame grote Chinese kom Ø 22,5 cm.

Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kom met watervogels en waterpartij decor. Eén haarlijn + lichte randschade. Afmeting: H 9 x Ø 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7140

Chinese penselenvaas

Resultaat: 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 16,3 cm. In goede staat.


Kavel: 513

Gouden armband met lapis lazuli

Resultaat: 1.400 EUR

Geelgouden armband, 750/000, met lapis lazuli. Schakelarmband met 3 gouden discusvormige schakels en schakels met lapis lazuli. Met grote sierlijke sluiting. Breedte 12 mm, ca 20 cm. ca 20,5 gram. In ...


Kavel: 2002

Zeldzame staande petroleumlamp

Resultaat: 1.400 EUR

Zeer zeldzame vergulde 19e eeuwse staande petroleumlamp met mondgeblazen glazen tussenstukken en reservoir. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 176 cm. In goede staat.


Kavel: 7711

Grote Chinese wierookbrander

Resultaat: 1.400 EUR

Grote zware Chinese bronzen wierookbrander met lotusbloem, schildpad, slang en Foo-hond decor. Met bodemmerk. Afmeting: 42 cm. In goede staat.


Kavel: 1053

W. Hambüchen, Strandgezicht met bomschuiten

Resultaat: 1.300 EUR

Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Duitse School. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.


Kavel: 7064

Chinees Familie Rose bord Ø 21 cm.

Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met fijn gedecoreerd decor. Onder andere; geisha met zotjes in interieur, florale coulissen en goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7569

Chinese chicken cup

Resultaat: 1.300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose chicken cup met kippen/kuikens en figuur in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,3 cm. In goede staat.


Kavel: 4019

Gebombeerd kabinet

Resultaat: 1.275 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Hollands wortelhouten fineer gebombeerd barok kabinet met halve zuilen, Korinthische messing capitellen, bronzen versieringen + beslag. Voorkant in goede staat, zijkanten iets werk....


Kavel: 5013

Bronzen buste (Messerschmidt)

Resultaat: 1.250 EUR

Grote bronzen buste op marmeren sokkel (mond open). 20e Eeuw. Messerschmidt. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.


Kavel: 526

Witgouden ring met diamant en smaragd

Resultaat: 1.200 EUR

Kapitale witgouden ring, 585/000, met diamant en smaragd. Ring met een grote rozet voorzien van een ovaal geslepen smaragd en 6 peervormig geslepen smaragd. Tussen de smaragd zitten 24 briljant geslep...


Kavel: 1008

Hollandse School, Figuren bij gebouw, taveerne?

Resultaat: 1.200 EUR

Hollandse School. Circa 1580. Figuren bij gebouw, taveerne? In originele ongerestaureerde staat, niet ingeschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 23,5 cm. In goede staat.