Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oud Chinees papiergeld 7416
Oud Chinees papiergeld

Resultaat:

12.000 EUR

Verkocht
Antiek collier met diamant 500
Antiek collier met diamant

Resultaat:

11.000 EUR

Verkocht
Zes Chinese kop + schotels 7000
Zes Chinese kop + schotels

Resultaat:

7.500 EUR

Verkocht
Originele Chinese Mei Ping vaas met deksel 7006
Originele Chinese Mei Ping vaas met deksel

Resultaat:

7.000 EUR

Verkocht
18e Eeuwse porseleinkast 4001
18e Eeuwse porseleinkast

Resultaat:

6.500 EUR

Verkocht
Zilveren Memento Mori horloge 8
Zilveren Memento Mori horloge

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
Antieke armband/diamant 508
Antieke armband/diamant

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
Antiek Chinees snijwerk van hoorn 7367
Antiek Chinees snijwerk van hoorn

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Zeldzaam Chinees kinderservies 7033
Zeldzaam Chinees kinderservies

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Chinese blauwe pot 7052
Chinese blauwe pot

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Zeldzaam groot 18e eeuws Delfts kaststel 6014
Zeldzaam groot 18e eeuws Delfts kaststel

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
N. v.d. Waaij, Twee badende kinderen 1004
N. v.d. Waaij, Twee badende kinderen

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 20 cm. 7136
Chinese vaas, H 20 cm.

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte drakenschotel 7396
Chinese Familie Verte drakenschotel

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
2 Chinese kopjes + 3 schotels 7013
2 Chinese kopjes + 3 schotels

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
2 Chinese wapenschotels Ø 31,5 cm. 7054
2 Chinese wapenschotels Ø 31,5 cm.

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies 7003
Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Zilveren Christofle bestek 124
Zilveren Christofle bestek

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Antieke Russische documenten 2141
Antieke Russische documenten

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Kapitale Barok porseleinkast 4010
Kapitale Barok porseleinkast

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
D.H.W. Filarski, Hollands impressionistisch landschap 1005
D.H.W. Filarski, Hollands impressionistisch landschap

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
E. Schröder, Portret hond 1084
E. Schröder, Portret hond

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
10x Naar Andy Warhol, Campbell Soup II 1089
10x Naar Andy Warhol, Campbell Soup II

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
W. Hussem, Abstract 1232
W. Hussem, Abstract

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Jacob Dietzler, Kaub mit dem Pfalzgrafenstein... 1043
Jacob Dietzler, Kaub mit dem Pfalzgrafenstein...

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Prachtige Art Deco-stijl staande lamp 2001
Prachtige Art Deco-stijl staande lamp

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Zeldzame Franse sierschotel Ø 38 cm. 6046
Zeldzame Franse sierschotel Ø 38 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
3 Sieraden in lijst 797
3 Sieraden in lijst

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
F. Mortelmans, Stilleven met violen 1009
F. Mortelmans, Stilleven met violen

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
2 Oude Chinese munten 7372
2 Oude Chinese munten

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Jacob Gillig, Stilleven met vissen 1001
Jacob Gillig, Stilleven met vissen

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Turkse schaal Iznik Ø 30,7 cm. 6028
17e Eeuwse Turkse schaal Iznik Ø 30,7 cm.

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk 1067
Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Zandstenen boog met engel 2007
Zandstenen boog met engel

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Jules Le Roy, Interieur met kittens 1050
Jules Le Roy, Interieur met kittens

Resultaat:

1.530 EUR

Verkocht
Arie Zuidersma, Landschap bij Drentse Aa 1003
Arie Zuidersma, Landschap bij Drentse Aa

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Zeldzame grote Chinese kom Ø 22,5 cm. 7007
Zeldzame grote Chinese kom Ø 22,5 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinese penselenvaas 7140
Chinese penselenvaas

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Gouden armband met lapis lazuli 513
Gouden armband met lapis lazuli

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Zeldzame staande petroleumlamp 2002
Zeldzame staande petroleumlamp

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Grote Chinese wierookbrander 7711
Grote Chinese wierookbrander

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
W. Hambüchen, Strandgezicht met bomschuiten 1053
W. Hambüchen, Strandgezicht met bomschuiten

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord Ø 21 cm. 7064
Chinees Familie Rose bord Ø 21 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Chinese chicken cup 7569
Chinese chicken cup

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Gebombeerd kabinet 4019
Gebombeerd kabinet

Resultaat:

1.275 EUR

Verkocht
Bronzen buste (Messerschmidt) 5013
Bronzen buste (Messerschmidt)

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant en smaragd 526
Witgouden ring met diamant en smaragd

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Hollandse School, Figuren bij gebouw, taveerne? 1008
Hollandse School, Figuren bij gebouw, taveerne?

Resultaat:

1.200 EUR