Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Kantonese schotels 7798
2x Kantonese schotels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Gemberpotten 7799
3x Gemberpotten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Chinese chocoladekoppen 7800
6x Chinese chocoladekoppen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
4x Chinese borden 7801
4x Chinese borden

Resultaat:

100 EUR

4x Chinees porselein 7802
4x Chinees porselein
Startprijs 100 EUR
Verkocht
3x Chinees porselein 7803
3x Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (11x) 7804
Lot Chinees porselein (11x)

Resultaat:

400 EUR

Lot Chinees porselein (7x) 7805
Lot Chinees porselein (7x)
Startprijs 250 EUR
Verkocht
3x 18e Eeuwse Chinese kommen 7806
3x 18e Eeuwse Chinese kommen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Familie Rose borden 7807
3x Familie Rose borden

Resultaat:

100 EUR

9x Chinese borden, divers 7808
9x Chinese borden, divers
Startprijs 200 EUR
Verkocht
6x Chinese kop en schotels 7809
6x Chinese kop en schotels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Diverse Chinese kopjes (6x) 7810
Diverse Chinese kopjes (6x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
9x Divers Chinees 7811
9x Divers Chinees

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Capucijner kop + schotel 7812
2x Capucijner kop + schotel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
1x Chinese kop en schotel 7813
1x Chinese kop en schotel

Resultaat:

275 EUR

6 Delen jade 7814
6 Delen jade
Startprijs 100 EUR
Verkocht
6x Chinese Imari kop + schotels 7815
6x Chinese Imari kop + schotels

Resultaat:

400 EUR