Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oud Chinees papiergeld 7416
Oud Chinees papiergeld

Resultaat:

12.000 EUR

Verkocht
Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies 7003
Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Zes Chinese Imari borden Ø 23,3 cm. 7489
Zes Chinese Imari borden Ø 23,3 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Kang Xi bord Ø 24,5 cm. 7115
Kang Xi bord Ø 24,5 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinese schotel Ø 18 cm. 7684
Chinese schotel Ø 18 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Iittala haan 5506
Iittala haan

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse porseleinkast 4001
18e Eeuwse porseleinkast

Resultaat:

6.500 EUR

Verkocht
Drie-delig Chinees kaststel 7709
Drie-delig Chinees kaststel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 22,5 cm. 7324
Chinees bord Ø 22,5 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
3 Delftse vazen 6024
3 Delftse vazen

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Lot met Märklin loc's (5x) 3015
Lot met Märklin loc's (5x)

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Vergulde wandkandelaren, 1900n 2105
2x Vergulde wandkandelaren, 1900n

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
W. Hussem, Abstract 1232
W. Hussem, Abstract

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Vierkante Chinese vaas, H 29 cm. 7621
Vierkante Chinese vaas, H 29 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Zeven delen Chinees porselein 7385
Zeven delen Chinees porselein

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese kop en schotels 7112
Chinese kop en schotels

Resultaat:

500 EUR

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm. 7023
Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Zes Chinese kop + schotels 7000
Zes Chinese kop + schotels

Resultaat:

7.500 EUR

Verkocht
E. Schröder, Portret hond 1084
E. Schröder, Portret hond

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
2 Antieke Chinese vazen 7571
2 Antieke Chinese vazen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Octagonaal Chinees bord 7059
Octagonaal Chinees bord

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Keramieken vaas Distel - Amsterdam, 1910 6108
Keramieken vaas Distel - Amsterdam, 1910

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Oude messing vogelkooi met speelwerk 2010
Oude messing vogelkooi met speelwerk

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Vier zeldzame Chinese schotels Ø 12 cm. 7653
Vier zeldzame Chinese schotels Ø 12 cm.

Resultaat:

170 EUR