48. Aprilveiling 2021

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

Lot met Märklin loc's (5x)
Resultaat: 500 EUR

Groot lot speelgoedauto's
Resultaat: 225 EUR

Antieke kinder-trapauto, 1930
Resultaat: 200 EUR

Antieke kinder-trapauto van blik. Circa 1930. Ongerestaureerd. In originele staat. Niet doorgeroest. Alleen merkplaat mist. Afmeting: 47 x 80 x 45 cm. In goede staat.

Lot Märklin loc's, divers
Resultaat: 170 EUR

Duitse speelgoed racebaan, 1930
Resultaat: 160 EUR

Rode Schuco Mercedes 190 SL
Resultaat: 160 EUR

Lot met Fleischmann loc's
Resultaat: 150 EUR

Lot met vijf Fleischmann loc's, HO. 2x 891315 + 064 389-0 + 1361-64. 1x 65 014 + DB 01182 + 65014. 1x DB 41344, andere mist binnenwerk. Allen in ongeteste staat. In redelijk/goede staat.

Set met Chinese benen schaakstukken
Resultaat: 110 EUR

Set met Chinese benen gesneden schaakstukken. In doos. Afmeting: H 6 - 9 cm. In goede staat.

Schaakstukken, Jade + albast
Resultaat: 100 EUR

Twee sets schaakstukken + één schaakbord. 1x Set China jade. 1x Set albast. Afmeting: 2,5 - 7 cm. In goede staat.

Chinees schaakspel
Resultaat: 100 EUR

Chinees schaakspel met houtgesneden schaakstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

2 Schico auto's, ca 1960
Resultaat: 80 EUR

Bing toverlantaarn
Resultaat: 80 EUR

Koperen en ijzeren schaakstukken
Resultaat: 70 EUR

Twee schaakspellen. 20e Eeuw. 1x Set met koperen + ijzeren figuren. 1x Set met houten figuren + schaakbord. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Indonesisch schaakspel
Resultaat: 70 EUR

Antieke teddybeer op schommel, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antieke mechanische speelgoedbeer van blik met mohair op schommel. Circa 1920. Schuco? Bespeeld. Afmeting: 22 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Lot met schaalmodel auto's
Resultaat: 50 EUR