Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Tinnen klepkan
Resultaat: 110 EUR

Grote 18e eeuwse tinnen klepkan met stempel en initialen. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Lot tin (10x)
Resultaat: 70 EUR

Tien delen oud/antiek tin. Onder andere; snavelkan, maatbekers, klepkan et cetera. Afmeting: 9 - 31 cm. In goede staat.

Drie delen antiek, divers
Resultaat: 70 EUR

Drie delen antiek. Bestaande uit: Twee Societé Ceramique Maastricht kastkommen, 1900. En één beschilderde opaline glazen petroleumlamp, 1900. Afmeting: 16 - 55 cm. In goede staat.

2 Hang petroleumlampen, 1900
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke hangpetroleumlampen. 1x Schippertje, kap gelijmd. 1x Majolica met kandelaren. Circa 1900. Afmeting: Ø 30 - Ø 60 cm. In goede staat.

Majolica hangpetroleumlamp
Startprijs 50 EUR

Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.

Porseleinen petroleumlamp
Startprijs 150 EUR

Grote antieke porseleinen petroleumlamp met floraal decor en messing armaturen. Circa 1900. Afmeting H 79 cm. In goede staat.

Sigarenkist met snijwerk
Startprijs 100 EUR

Notenhouten Schwarzwalder snijwerk humidor met rozen decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 22 x 17 cm. In goede staat.

Lepeldoos + lepels
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten lepeldoos met bandintarsia + plated lepels. Afmeting: 6 x 15,5 x 7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse notenhouten dekseldoos
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse notenhouten Barok dekseldoos. Origineel beslag + banden. Binnenwerk mist. Afmeting: 19 x 26 x 16 cm. In goede staat.

Antiek miniatuur portret
Resultaat: 130 EUR

19e eeuws miniatuur portret van een officier, met vergulde messing omlijsting. Afmeting: H 4 x B 3 cm. In goede staat.

Messing ketel + comfoor
Resultaat: 70 EUR

Art Deco messing waterketel met comfoor. Circa 1920. Afmeting: 28 x Ø 17 cm. In goede originele staat.

2 Jugendstil reclame voorraadblikken
Resultaat: 150 EUR

Twee grote zeldzame blikken kruideniers voorraadblikken. Jugendstil. Circa 1910. Op onderkant deksel Victory V. Guns and Lozenges. Afmeting: 33 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Mangelplank 1744 (kerfsnede)
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse eikenhouten gedateerde Friese kerfsnede mangelplank Anno 1744, Sjoert Tierts. Afmeting: 81 cm. In zeer goede staat.

Bronzen sluitgewicht
Resultaat: 200 EUR

Groot bronzen sluitgewicht met diverse stempels en merktekens op afsluitdeksel. Kroon, toren, klaverblad et cetera. De gewichten zijn gemerkt 1 A. Afmeting: H 11 x Ø 10 cm. In goede staat.

Antiek wapenschild, 1800
Resultaat: 650 EUR

Groot antiek houten gepolychromeerd wapenschild. Louis Seize. Circa 1800. Met wandophanging. Deels bijgeschilderd. Afmeting: 90 x 60 x 6 cm. In goede staat.

Wijnkoeler
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse kopergeslagen wijnkoeler met klauwpoten en leeuwenkoppen. Afmeting: 20 x 46 x 32 cm. In goede staat.

Miniatuur schilderij, omstreeks 19e Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor
Resultaat: 150 EUR

Miniatuur schilderij. Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor 19e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 5 x B 4 cm. In goede staat.

Piece de milieu, 1900
Resultaat: 130 EUR

Piece de milieu van messing. Art Nouveau. Circa 1900. Mondgeblazen glas. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Lantaarnvormige hanglamp
Startprijs 300 EUR

Grote messing gepatineerde lantaarnvormige vier-lichts hanglamp in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x Ø 40 cm. In goede staat.

Oude barograaf
Resultaat: 60 EUR

Oude/antieke barograaf/luchtdruk meter. Eerste helft 20e eeuw met zwart metalen kast. Afmeting: 30 x 34 x 18 cm. In goede staat.

Zeldzame gobelin, Ganzenhoeder
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame 16e - 17e eeuwse gobelin. Ganzenhoeder in landschap. Enkele restauraties + slijtage. Afmeting: H 72 x B 54 cm. In redelijk/goede staat.

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 130 EUR

Messing historisme-stijl Hoorn des Overvloeds, met koeienhoorn. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Antieke likeurkelder met glaswerk
Startprijs 180 EUR

Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Eén karaf beschadigd, scherven + stop los erbij. Drie goed + één slingerglas. Afmeting: 21 x 18 x 19 cm. In redeli...

Originele antieke pathefoon, 1910
Resultaat: 500 EUR

Originele antieke pathefoon van notenhout. Circa 1910. Les disques pathé Chantent sans Aiguille Marque de Fabrique Deposé Pathefone no. 4. Met kunststof hond 'His masters voice'. Afmeting: 32 x 32 x ...