Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Russische documenten 2141
Antieke Russische documenten

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Prachtige Art Deco-stijl staande lamp 2001
Prachtige Art Deco-stijl staande lamp

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Zandstenen boog met engel 2007
Zandstenen boog met engel

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Zeldzame staande petroleumlamp 2002
Zeldzame staande petroleumlamp

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Zwitserse speeldoos in chalet-vorm 2136
Zwitserse speeldoos in chalet-vorm

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
2x Vergulde wandkandelaren, 1900n 2105
2x Vergulde wandkandelaren, 1900n

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Antieke messing tazza, 1880 2173
Antieke messing tazza, 1880

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
2 Kandelaren met putti, 1870 2372
2 Kandelaren met putti, 1870

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Antiek wapenschild, 1800 2042
Antiek wapenschild, 1800

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Singer Feitherweight naaimachine, 1954 2047
Singer Feitherweight naaimachine, 1954

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2x Empire wandkandelaren, 1830 2244
2x Empire wandkandelaren, 1830

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Drie-delige set pronkvazen 2055
Drie-delige set pronkvazen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Lot bijbels/ plated beslag (12x) 2147
Lot bijbels/ plated beslag (12x)

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Originele antieke pathefoon, 1910 2005
Originele antieke pathefoon, 1910

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Oude messing vogelkooi met speelwerk 2010
Oude messing vogelkooi met speelwerk

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Franse tafellampen, 1900 2024
Twee Franse tafellampen, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse bronzen vijzel 2035
18e Eeuwse bronzen vijzel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Mameren piedestal met messing 2036
Mameren piedestal met messing

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Marmeren piedestal met messing 2037
Marmeren piedestal met messing

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2 Antieke bronzen kroonluchters 2099
2 Antieke bronzen kroonluchters

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Turkse medaille 2190
Turkse medaille

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Horlogemakers gereedschap 2018
Horlogemakers gereedschap

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee kapitale pronkvazen 2169
Twee kapitale pronkvazen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Originele Louis Vuitton Triangle tas 2032
Originele Louis Vuitton Triangle tas

Resultaat:

425 EUR