Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse porseleinkast
Resultaat: 6.500 EUR

18e Eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten porseleinkast. Barok. Met vier lades, origineel beslag en onderling verbonden poten. Afmeting: 230 x 170 x 43 cm. In goede staat.

Kapitale Barok porseleinkast
Resultaat: 2.500 EUR

Grote wortelnoten 18e eeuwse Hollands barok porseleinkast, orgelgebogen met 4 lades en kruispootverbinding. Recentelijk professioneel schellack handgepolitoerd. 228x230x48cm. In zeer goede staat.

Gebombeerd kabinet
Resultaat: 1.275 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Hollands wortelhouten fineer gebombeerd barok kabinet met halve zuilen, Korinthische messing capitellen, bronzen versieringen + beslag. Voorkant in goede staat, zijkanten iets werk....

Monumentale empire spiegel, 1820
Resultaat: 800 EUR

Zeer grote origineel vergulde empire spiegel met Korintische zuilen en leeuwenkoppen. Circa 1820. Afmeting: H 192 x B 89 cm. In goede staat.

Hollands empire kabinet
Resultaat: 700 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten empire kabinet met volle zuilen, klauwpoten, kariatiden en origineel beslag. Afmeting: 235 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Empire kabinet (mahonie)
Resultaat: 650 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met messing vergulde lijsten, kapitellen en ringbeslag. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 160 x 66 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken kabinet omstreeks 1720
Resultaat: 600 EUR

Zeldzaam Hollands eikenhouten kabinet. zeer vroeg omstreeks 1720Twee-delig met zijgrepen. Met antieke sloten en kruispoot. Afmeting: 138 x 94 x 55 cm. In goede staat.

Eiken chiffoniere
Resultaat: 550 EUR

Hollandse eikenhouten Empire chiffoniere met schrijflade en origineel verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 150 x 49 x 103 cm. In goede staat.

Louis Philippe sofa, 1870
Resultaat: 500 EUR

Louis Philippe sofa. Circa 1870. Met gecontourneerde voorkant en rugleuning bewerkt met fraai snijwerk. Afmeting: B 180 x H 96 x D 78 cm. Zithoogte 46 cm. In goede staat.

Duitse commode, 1830
Resultaat: 500 EUR

Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.

Kast met plaquettes
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuws notenhouten kastje met handbeschilderde porseleinen plaquettes en vergulde bronzen versieringen. Afmeting: 90 x 50 x 36 cm. In goede staat.

Antiek Frans secretaire, 1900
Resultaat: 495 EUR

Antiek Frans secretaire. Mahonie met marquetterie fineer, vergulde bronzen armaturen en lijsten. Mooi binnenwerk. Circa 1900. Afmeting: 154 x 87 x 39 cm. In goede staat.

Empire muziekstandaard, 1820
Resultaat: 425 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse empire muziekstandaard. Dubbelzijdig met vier vergulde messing kaarsenhouders. Circa 1820. Afmeting: 124 x 70 x 52 cm. In goede staat.

Mahonie eethoek
Resultaat: 400 EUR

Mahoniehouten empire-stijl eethoek. Tafel met uittrekblad + vier stoelen. Stijl-meubelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 46 x 41 cm. / 75 x 106 x 160 cm. / 75 x 106 x 260 cm. In zeer goede staa...

Mahonie kuifkast
Resultaat: 400 EUR

Grote Hollandse mahonie kuifkast. Deels massief, gebogen kop en oplopende deuren. Afmeting: H 235 x B 148 x D 48 cm. In goede staat.

3-Delige Hollandse kast
Resultaat: 375 EUR

Drie-delige Hollande eikenhouten neo renaissance kast met snijwerk, ranken en leeuwenkoppen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 195 x 160 x 65 cm. In zeer goede staat.

Hollandse kussenkast
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Hollandse eiken met palissanderhouten uitneembare kussenkast. Renaissance. Met bovenlade en onder twee lades. Slot mist. Drie delen lijstwerk missen. Afmeting: 185 x 170 x 70 cm. In redelij...

Mahonie vitrine opzetkast, 1840
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten neo gotische vitrine-opzetkast. Twee-delig. Circa 1840. Met gedraaide zuilen en gotisch lijstwerk. Afmeting: 230 x 140 x 62 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Eiken renaissance kast
Resultaat: 350 EUR

Twee-delige antieke Hollandse 19e eeuwse eikenhouten neo renaissance kast. Met snijwerk, lijstwerk, cherubijnkoppen, fratzen, ranken et cetera. Circa 1880. Afmeting: 186 x 163 x 165 cm. In goede staat...

Hollandse boekenkast, 1880
Resultaat: 350 EUR

Hollandse boekenkast. Willem III, 1880. Deels eiken, binnen met vier schappen en twee laden. Geheel uitneembaar. Afmeting: H 215 x B 168 x D 68 cm. In goede staat.

Duitse 1-deurs spinde, 1790
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Duitse uitneembare eikenhouten één-deurs spinde. Barok. Met snijwerk. Circa 1790. Afmeting: 195 x 115 x 59 cm. In zeer goede staat.

Meidenkast, 1880
Resultaat: 350 EUR

Meidenkast. Willem III, 1880. Notenhout, deels opgelegd. Met twee gedraaide zuilen. Afmeting: H 142 x B 103 x D 50 cm. In goede staat.

Mahonie klapbuffet, 1800
Resultaat: 350 EUR

Hollands mahoniehouten Louis Seize klapbuffet. Circa 1800. Afmeting: 99 x 102 cm. / 150 x 56 cm. In goede staat.

Willem III damesbureau, 1860
Resultaat: 325 EUR

Hollands wortelnoten Willem III damesbureau. Louis Philippe. Circa 1860. Met drie lades en mooi binnenleven. Afmeting: 130 x 87 x 48 cm. In zeer goede staat.