Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuwse porseleinkast 4001
18e Eeuwse porseleinkast

Resultaat:

6.500 EUR

Verkocht
Kapitale Barok porseleinkast 4010
Kapitale Barok porseleinkast

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Gebombeerd kabinet 4019
Gebombeerd kabinet

Resultaat:

1.275 EUR

Verkocht
Monumentale empire spiegel, 1820 4066
Monumentale empire spiegel, 1820

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Hollands empire kabinet 4009
Hollands empire kabinet

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Empire kabinet (mahonie) 4180
Empire kabinet (mahonie)

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Eiken kabinet omstreeks 1720 4047
Eiken kabinet omstreeks 1720

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Eiken chiffoniere 4021
Eiken chiffoniere

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Louis Philippe sofa, 1870 4065
Louis Philippe sofa, 1870

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Duitse commode, 1830 4184
Duitse commode, 1830

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Kast met plaquettes 4224
Kast met plaquettes

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antiek Frans secretaire, 1900 4033
Antiek Frans secretaire, 1900

Resultaat:

495 EUR

Verkocht
Empire muziekstandaard, 1820 4023
Empire muziekstandaard, 1820

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Mahonie eethoek 4014
Mahonie eethoek

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Mahonie kuifkast 4109
Mahonie kuifkast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
3-Delige Hollandse kast 4034
3-Delige Hollandse kast

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Hollandse kussenkast 4006
Hollandse kussenkast

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Mahonie vitrine opzetkast, 1840 4013
Mahonie vitrine opzetkast, 1840

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Eiken renaissance kast 4058
Eiken renaissance kast

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Hollandse boekenkast, 1880 4093
Hollandse boekenkast, 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Duitse 1-deurs spinde, 1790 4098
Duitse 1-deurs spinde, 1790

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Meidenkast, 1880 4146
Meidenkast, 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Mahonie klapbuffet, 1800 4178
Mahonie klapbuffet, 1800

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Willem III damesbureau, 1860 4037
Willem III damesbureau, 1860

Resultaat:

325 EUR