Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Stoelen
Resultaat: 80 EUR

Vier Franse notenhouten Henri Deux stoelen, ca 1880 92x40x42cm. In goede staat

Hutkoffer
Startprijs 35 EUR

Antieke vurenhouten hutkoffer met ijzeren banden, ca 1900. 60x100x47cm. In goede staat.

18e Eeuws secretaire
Startprijs 500 EUR

18e Eeuws Hollands notenhouten boeren secretaire met mooi binnenleven, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 115 x 170 x 132 cm. In goede staat.

Hollandse eiken commode
Resultaat: 160 EUR

Hollandse eikenhouten dubbel gebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 100 x 52 cm. In goede staat.

Hollandse Barok commode
Resultaat: 200 EUR

Hollandse eikenhouten dubbel gebogen Barok commode met origineel beslag en guirlandes. Circa 1780. Afmeting: 80 x 110 x 50 cm. In goede staat.

Mahonie kast
Resultaat: 140 EUR

Klein 19e eeuws mahoniehouten Louis Seize kastje met jalouzie deuren en bronzen beslag. Afmeting: 72 x 73 x 34 cm. In goede staat.

Gebogen secretaire, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Hollands iepenhouten schrijfsecretaire met bronzen beslag. Enkel gebogen. Afmeting: 106 x 100 x 50 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Hangvitrine van grenen
Resultaat: 150 EUR

Grote Hollandse Barok-stijl grenenhouten hangvitrine met oude bierverf. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 89 x 35 cm. In goede staat.

Kast met plaquettes
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuws notenhouten kastje met handbeschilderde porseleinen plaquettes en vergulde bronzen versieringen. Afmeting: 90 x 50 x 36 cm. In goede staat.

2x Voltaires
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse houtgestoken mahoniehouten voltaires met goede velours stoffering. Afmeting: 115 x 54 x 80 cm. In goede staat.

Gründerzeit buffetkast, 1880
Resultaat: 210 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen, snijwerk, panelen en leeuwenkop. Circa 1880. Historisme. Eén buffetblad mist. Afmeting: 170 x 70 x 230 cm. In redelijk/goede staat.

Franse jachtvitrine, 1870
Resultaat: 300 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse Franse jachtvitrine-opzet kast. Met fruitranken/wildvoorstellingen. Circa 1870. Afmeting: 235 x 130 x 55 cm. In goede staat.

Antieke Franse vitrinekast
Startprijs 650 EUR

Antieke Franse notenhouten één deurs vitrine kast met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.

Noten vertico, 1880
Startprijs 300 EUR

Duitse notenhouten Neo Renaissance, historisme vertico met pilasters en ranken. Circa 1880. Afmeting: 128 x 102 x 48 cm. In goede staat.

19e Eeuws Frans schrijfbureau
Startprijs 650 EUR

19e Eeuws Frans rozenhouten schrijfbureau met marmeren blad, bandintarsia en bronzen beslag. Tevens bevindt zich onder in de plint ook een lade. Afmeting: 105 x 128 x 58 cm. In goede staat.

Originele Staphorster hangvitrine
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse originele Staphorster hangvitrine. Gepolychromeerd. Afmeting: 75 x 67 x 20 cm. In goede staat.