48. Aprilveiling 2021

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

Zes Makkumer wandtegels
Resultaat: 40 EUR

Zes polychrome Hollandse Makkumer wandtegels. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Antiek Rozenburg herdenkingsbord Ø 22 cm.
Resultaat: 30 EUR

Antiek Rozenburg-Den Haag polychrome platelen herdenkingsbord. 1813 - 1913. Neerlands onafhankelijkheid. Jugendstil. Chip. Afmeting: 7 22 cm. In redelijke staat.

2x Duits porselein
Resultaat: 30 EUR

Twee delen Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Olifant, gemerkt H + S met kroon. En een verdeelschaal, Schumann-Schmidt Berlin. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.

Antiek Tsjechisch figuur, Twee ezels
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen tafellamp
Resultaat: 25 EUR

Porseleinen figurale tafellamp met glazen lampenkamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.