Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Oud Chinees papiergeld
Resultaat: 12.000 EUR

Oud Chinees papiergeld in houtgestoken lijst. 60-er Jaren. Afmeting: H 54 x B 32 cm. Goede staat.

Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies
Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen servies met Encre de Chine decor, landschap met figuren met amor en engel in hemel + goud decor. Enkele beschadigingen onder andere aan schenkkan en theebus. Kom...

Zes Chinese Imari borden Ø 23,3 cm.
Resultaat: 950 EUR

Set van zes Chinees porseleinen Imari borden met figuren in tuin/kippen/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.

Kang Xi bord Ø 24,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

17e - 18e Eeuws Kang Xi bord met decor van figuren in tuin bij pagode. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: Ø 24,5 cm. In redelijke staat.

Chinese schotel Ø 18 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinese bruin geglazuurde schotel. Geribbeld. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 18 cm. In goede staat.

Drie-delig Chinees kaststel
Resultaat: 250 EUR

Drie-delig Chinees kaststel met figuren in landschap decor. 19e Eeuw. Alle delen beschadigd. Afmeting: H 13,5 - 14,5 cm. In matige staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kraanvogel decor. Emaille beschildering. Verso krekels. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vierkante Chinese vaas, H 29 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote blauw geglazuurde vierkante Chinees porseleinen vaas met ribbels. Afmeting: 29 x 13 x 13 cm. In goede staat.

Zeven delen Chinees porselein
Resultaat: 600 EUR

Zeven Chinese porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee sets kop en schotel. Drie losse kopjes. Interessante decors. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

Chinese kop en schotels
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie sets + één losse kop. Met Familie Rose/figuren/mandarijn en goud decor. Haarlijnen, minimale chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/goud decor. Eén chip verso. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Zes Chinese kop + schotels
Resultaat: 7.500 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose figuren/goud decor. Vier schotels goed, één schotel chip, één schotel haarlijn. Vier kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeti...

2 Antieke Chinese vazen
Resultaat: 325 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuw, floraal, haarlijnen. 1x 19e Eeuw, floraal/vogel/insekten decor, zes tekens bodemmerk, gelijmd. Afmeting: H 21 - 24 cm. In redelijk staat.

Octagonaal Chinees bord
Resultaat: 1.200 EUR

Octagonaal Chinees porseleinen bord met kreeft/krab/goud decor. 18e Eeuw. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In goede staat.

Vier zeldzame Chinese schotels Ø 12 cm.
Resultaat: 170 EUR

Vier zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met karper decor. Eén schotel haarlijn + minimale chips omrandingen. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese snuffbottle
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met diverse erotische decors. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Rose vaas
Resultaat: 225 EUR

Grote 19e eeuwse fijn gedecoreerde Familie Rose porseleinen vaas met figuren en floraal decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 45,5 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere; koppen, schotels, kommen et cetera. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees miniatuur porselein (7x)
Resultaat: 200 EUR

Zeven delen divers miniatuur porselein. Bestaande uit: Drie vaasjes + vier cups. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Chinese inkthouder
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen inkthouder met draken in wolken/goud decor. Gemerkt. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen kom met bloemen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Resultaat: 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 16,3 cm. In goede staat.

Lot Kantonees porselein
Resultaat: 190 EUR

Vijf delen oud/antiek Kantonees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, bord, kom (haarlijn). Met figuren/landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 350 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Schenkkan met geisha/goud decor + bodemmerk, goed. 1x Chinees Imari, floraal/goud decor, chip deksel + handgrip gelijmd. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/go...