Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
N. v.d. Waaij, Twee badende kinderen 1004
N. v.d. Waaij, Twee badende kinderen

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
D.H.W. Filarski, Hollands impressionistisch landschap 1005
D.H.W. Filarski, Hollands impressionistisch landschap

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
E. Schröder, Portret hond 1084
E. Schröder, Portret hond

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
10x Naar Andy Warhol, Campbell Soup II 1089
10x Naar Andy Warhol, Campbell Soup II

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
W. Hussem, Abstract 1232
W. Hussem, Abstract

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Jacob Dietzler, Kaub mit dem Pfalzgrafenstein... 1043
Jacob Dietzler, Kaub mit dem Pfalzgrafenstein...

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
F. Mortelmans, Stilleven met violen 1009
F. Mortelmans, Stilleven met violen

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Jacob Gillig, Stilleven met vissen 1001
Jacob Gillig, Stilleven met vissen

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk 1067
Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Jules Le Roy, Interieur met kittens 1050
Jules Le Roy, Interieur met kittens

Resultaat:

1.530 EUR

Verkocht
Arie Zuidersma, Landschap bij Drentse Aa 1003
Arie Zuidersma, Landschap bij Drentse Aa

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
W. Hambüchen, Strandgezicht met bomschuiten 1053
W. Hambüchen, Strandgezicht met bomschuiten

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Hollandse School, Figuren bij gebouw, taveerne? 1008
Hollandse School, Figuren bij gebouw, taveerne?

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
17e Eeuws paneel portret 1115
17e Eeuws paneel portret

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
German Grobe, Schelpenvisser op het strand 1037
German Grobe, Schelpenvisser op het strand

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
J.K. Leurs, Landschap met boer, boerin en geit 1097
J.K. Leurs, Landschap met boer, boerin en geit

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
2x F. Swaire, Landschappen met figuren 1017
2x F. Swaire, Landschappen met figuren

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Hans Habraken, Stilleven met abrikozen en appels 1172
Hans Habraken, Stilleven met abrikozen en appels

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Johan Haanstra, Portret Theo Wolvecamp 1023
Johan Haanstra, Portret Theo Wolvecamp

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Herman Paradies, Visafslag Rotterdam 1132
Herman Paradies, Visafslag Rotterdam

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Evert Moll, Havengezicht Rotterdam 1019
Evert Moll, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Eugene Brands, Sunrise 1029
Eugene Brands, Sunrise

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
J.K. Leurs, Landschap met boerderij, boerin en kippen 1046
J.K. Leurs, Landschap met boerderij, boerin en kippen

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Willem de Klerk, Landschap met watermolen 1072
Willem de Klerk, Landschap met watermolen

Resultaat:

850 EUR