Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren ring met zirconia's
Resultaat: 45 EUR

Grote zilveren ring, 925/00, met zirconia's. Strakke ring met aan de bovenzijde 3 rechthoekig geslepen zirconia's. Breedte kop 15x32mm. ø 57. ca 17,7 gram. Nieuw

Zilveren collier met roze harthanger
Resultaat: 45 EUR

Zilveren collier, gerhodineerd, 925/000, met hanger voorzien van een roze zirconia. Lange hanger, 35x17 mm, met een hart gemaakt van een roze zirconia met zilveren versiering. De hanger is bevestigd ...

Zilveren gourmetcollier
Resultaat: 40 EUR

Zilveren gourmetcollier, 835/000, met een bolle schakel en voorzien van een veeroog. 39 cm. ca 51 gram. In goede staat

Zilveren collier, hanger en ring paarse steen
Resultaat: 40 EUR

Zilveren collier, hanger en ring, 925/000, met paarse steen. Collier van bolletjes met daaraan een ovale hanger bezet met een zirconia en een grote ovaal geslepen paarse steen. Voorzien van bijpassend...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot zilveren sieraden met slavenband, diverse bedels, ringen, broches en colliers. Totaal ca 95,1 gram. Diverse gehaltes.

Lot sieraden, divers
Resultaat: 40 EUR

Lot sieraden met rode kralen, o.a. met bamboekoraal en parelmoer. 3 colliers en 3 armbanden, waarvan 1 van bloedkoraaltjes. In goede staat

Horlogeketting
Resultaat: 40 EUR

Witmetalen horlogeketting met een groot en klein bewerkt veeroog, versierd met een muntrand met munt en een huls. Lengte 43 cm. In goede staat

Zilveren oorhangers met libelle
Resultaat: 35 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, in de vorm van een libelle. Oorhaken met hangers in de vorm van een libelle met opaliserende vleugels en paarse stenen. Totale lengte 29 mm. ca 4,1 gram. Nieuw

Zilver vergulde ring Daum
Resultaat: 35 EUR

Zilver vergulde ring, 925/000, met een kristallen bloem, amberkleurig, in het kenmerkende Daum pate de verre. Merk Daum. ø54 ø kop van de ring 27 mm. ca 12,2 gram. In goede staat

Lot horloges en onderdelen
Resultaat: 35 EUR

Lot met diverse horloges en horloge-onderdelen. o.a. Junghans, Viking en Kronotron.

Lot sieraden, divers
Resultaat: 25 EUR

Lot sieraden met 2 koralen colliers, een zilveren hanger met agaat, een pillendoosje met agaat.

Zilveren bijbelslot-armband en broche
Resultaat: 20 EUR

Zilveren armband en broche, 835/00, armband gemaakt van een bijbelslot met graveerwerk en een staafbroche met porselein. 18 cm en 5 cm.