Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
64 Resultaten
Verkocht
Bronzen buste (Messerschmidt)
5013
Bronzen buste (Messerschmidt)

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Bronzen figuur met ivoor
5021
Bronzen figuur met ivoor

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Neushoorn
5009
Bronzen beeld, Neushoorn

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Frans bronzen figuur, Man met vaandel
5000
Frans bronzen figuur, Man met vaandel

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Indiaan jaagt op bizon
5008
Bronzen beeld, Indiaan jaagt op bizon

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antieke Franse bronzen buste, 1900
5029
Antieke Franse bronzen buste, 1900

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, H. Muller
5002
Bronzen figuur, H. Muller

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Man met zeis
5073
Bronzen figuur, Man met zeis

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, 1900
5003
Bronzen figuur, 1900

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Ballerina
5030
Bronzen figuur, Ballerina

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Sculptuur, Naakte man
5087
Sculptuur, Naakte man

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Vogel
5037
Bronzen beeld, Vogel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Naakte dame met handdoek
5089
Bronzen figuur, Naakte dame met handdoek

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Gesigneerd bronzen edelhert
5010
Gesigneerd bronzen edelhert

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen figuur H. Müller, Ganzenhoedster
5078
Bronzen figuur H. Müller, Ganzenhoedster

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee religieuze beelden
5014
Twee religieuze beelden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee Jugendstil figuren
5043
Twee Jugendstil figuren

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Houten Maria beeld
5015
Houten Maria beeld

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Neushoorn
5031
Bronzen beeld, Neushoorn

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen luipaard
5048
Bronzen luipaard

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen figuur
5028
Bronzen figuur

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bronzen Jugendstil vaas, 1900
5056
Bronzen Jugendstil vaas, 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Vogel
5037,
Bronzen beeld, Vogel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Japans bronzen figuur
5036
Japans bronzen figuur

Resultaat:

170 EUR