Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Herdenkingsplaquette van brons 5027
Herdenkingsplaquette van brons

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Stier 5032
Bronzen beeld, Stier

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen keiler, 1920 5083
Bronzen keiler, 1920

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee moderne beelden 5091
Twee moderne beelden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee 19e eeuwse borstbeelden 5102
Twee 19e eeuwse borstbeelden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Vogel op steen 5072
Bronzen figuur, Vogel op steen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Bronzen fabel figuur 5050
Bronzen fabel figuur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees bronzen boeddha hoofd met vier gezichten 5059
Chinees bronzen boeddha hoofd met vier gezichten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen plaquette 5061
Bronzen plaquette

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur 5067
Antiek bronzen figuur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gesneden Heilig figuur 5106
Gesneden Heilig figuur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Afrikaanse beelden 5051
2 Afrikaanse beelden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gipsen dames buste 5063
Gipsen dames buste

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Vrouw met telefoon 5103
Bronzen figuur, Vrouw met telefoon

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Vrouw met boek 5104
Bronzen figuur, Vrouw met boek

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Paard 5107
Bronzen figuur, Paard

Resultaat:

40 EUR