Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese schotel Ø 28,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen octagonale schotel met geel glazuur. Figuren/goud decor. Haarlijn. Afmeting: 28,5 x 28,5 cm. In redelijke staat.

Chinese schotel Ø 15,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren decor + geschriften. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.

Antieke Japanse vaas
Startprijs 70 EUR

Grote antieke Japanse porseleinen Satsuma vaas met rood glazuur, draken en geisha decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 70 EUR

Drie delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. 1x pot met floraal decor en karaktertekens. 1x kom met floraal decor, haarlijn. 1x lepel. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijke staat.

Drie delen Japans Imari porselein
Startprijs 70 EUR

Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. 1x Schaal met paradijsvogel decor, goed. 1x Kom met landschap/floraal decor, goed. 1x Vaas met tuin decor, haarlijn. Afmeting: 16 - 29 cm. In redelijk/goed...

5-Delig Satsuma kaststel
Startprijs 75 EUR

Antiek vijf-delig Japans Satsuma kaststel met figuren/goud decor. Circa 1920. Afmeting: H 20 - 26 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten
Startprijs 80 EUR

Twee Chinees porseleinen gemberpotten. 1x Familie Rose. 1x Kanton, zonder deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese patti pan
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen patti pan met Imari floraal decor. Afmeting: 2,5 x 18,5 x 14 cm. In goede staat.

Acht delen Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Acht delen Chinees porselein. Familie Verte, divers. Bestaande uit: twee koppen + zes deksels. Afmeting: Ø 7 - 10 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Chips + haarlijn. Afmeting: Ø 15 - 15,5 cm. In redelijke staat.

Drie Familie Rose schotels Ø 12,2 cm.
Startprijs 80 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal decor. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 12,2 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese miniatuurvazen
Startprijs 80 EUR

Twee Chinees porseleinen miniatuur vazen met Familie Roze/goud decor. Eén vaas minimale chip. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.

Japanse Houtsnede
Startprijs 80 EUR

Antieke Japanse houtsnede met geisha. Toyo Kuni III. 1786 - 1864. Enkele vouwen. Houtsnede op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In redelijke staat.

Drie Japanse Imari borden
Startprijs 80 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Floraal/vlinder/goud decor. Grote bord is gelijmd. Kleinere hebben beiden haarlijn. Afmeting: Ø 20,5 - 33 cm. In matig/redelijke staat.

Twee delen Imari porselein
Startprijs 80 EUR

Twee delen Imari porselein. Circa 1900. Eén nachtpot met figuren/paradijsvogel decor. Eén geribbelde vaas met floraal/vlinder decor. Afmeting: 23 - 37 cm. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot Ø 16,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Antieke Chinese Kantonese gemberpot met krijger decor. Afmeting: 17,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Vier Chinese borden
Startprijs 80 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Twee borden haarscheur. Afmeting: Ø 14 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Japanse/Chinese schotels Ø 31 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Japanse schotels met paradijsvogel decor. Circa 1900. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese treef/vergiet
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen treef/vergiet met landschap decor. Queng Lung. Chips. Afmeting: 31 x 24 cm. In redelijk/goede staat.

Fles met kakiemon decor, H 16 cm.
Startprijs 80 EUR

Porseleinen vaas met Japans kakiemon decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,6 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor. 18e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselpotten Ø 19 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee grote Chinees porseleinen dekselpotten met floraal decor. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit; twee grote Familie Rose dekseldozen met bodemmerk en kostbaarheden decor. En één Kantonese kom met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goed...

Twee Chinese Familie Rose borden Ø 20 - 28 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. 1x groot, floraal decor, gelijmd. 1x klein, floraal decor, haarlijn + chips. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In redelijk/matige staat.