49. Juliveiling 2021

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

Antiek kinderservies 3011
Antiek kinderservies
Startprijs 20 EUR
Monogram P.M. 1933 1329
Monogram P.M. 1933
Startprijs 25 EUR
Schaakspel + wijnopener 2230
Schaakspel + wijnopener
Startprijs 25 EUR
Design dressboy 2420
Design dressboy
Startprijs 25 EUR
Antiek bronzen figuur, Zittend meisje met hoed 5108
Antiek bronzen figuur, Zittend meisje met hoed
Startprijs 25 EUR
3 Bestekdelen met zilver 331
3 Bestekdelen met zilver
Startprijs 30 EUR
Lot colliers 814
Lot colliers
Startprijs 30 EUR
Zilver vergulde ring met oranje steen 830
Zilver vergulde ring met oranje steen
Startprijs 30 EUR
Antieke scepter 2206
Antieke scepter
Startprijs 30 EUR
Lot antiek devotia (2x) 2355
Lot antiek devotia (2x)
Startprijs 30 EUR
Antieke barometer 2390
Antieke barometer
Startprijs 30 EUR
18e - 19e Eeuws huisaltaar onder stolp 2395
18e - 19e Eeuws huisaltaar onder stolp
Startprijs 30 EUR
Atlassen, boeken etc. 2406
Atlassen, boeken etc.
Startprijs 30 EUR
Antieke Regentone radio 2418
Antieke Regentone radio
Startprijs 30 EUR
5-Lichts hanglamp 2419
5-Lichts hanglamp
Startprijs 30 EUR
Messing kruithoorn 2721
Messing kruithoorn
Startprijs 30 EUR
Perzisch bidkleed, 63 x 200 cm. 4513
Perzisch bidkleed, 63 x 200 cm.
Startprijs 30 EUR
Hongaarse Hollohaza 7 ltr. fles 6166
Hongaarse Hollohaza 7 ltr. fles
Startprijs 30 EUR
Vijf delen China, divers 7733
Vijf delen China, divers
Startprijs 30 EUR
2 Chinese/Japanse wijnbekers 7785
2 Chinese/Japanse wijnbekers
Startprijs 30 EUR
Zilveren voorsnij couvert 136
Zilveren voorsnij couvert
Startprijs 35 EUR
Armband met barnsteen 837
Armband met barnsteen
Startprijs 35 EUR
Jan van Goethem, Abstract 1336
Jan van Goethem, Abstract
Startprijs 35 EUR
Lot koperwerk (3x) 2233
Lot koperwerk (3x)
Startprijs 35 EUR