Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen tempelwachter
Resultaat: 5.500 EUR

Chinese bronzen Ming-stijl tempelwachter op houten basement Chinese keizer. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese kan met tinnen deksel
Resultaat: 3.500 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen kan met tinnen deksel. Bestaande uit twee delen, beweegbaar in elkaar. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Bronzen wierookbrander Zitan
Resultaat: 3.000 EUR

Zware Chinese bronzen wierookbrander met slangen decor en karaktertekens + houtgestoken console van Zitan hout. Afmeting: 9,5 x 16,5 x 13,5 cm. In goede staat.

Twee zeldzame Chinese vazen, H 46 cm.
Resultaat: 2.500 EUR

Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 33 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor en symbolen. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat

Chinese Kang Xi vaas, H 42 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha in tuin decor en verguld bronzen montuur. Afmeting: H 42 cm. In goede stat.

Chinese maanvaas, H 33,5 cm.
Resultaat: 1.800 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas (pelgrimfles) met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. H 33,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 1.800 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met signatuur + floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 24 x Ø 29 cm. In goede staat.

Li Manfeng, Hondjes in landschap
Resultaat: 1.700 EUR

Li Manfeng. 20e Eeuw. Chinees schilderij. Hondjes in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 120 x B 60 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese Familie Rose vaas, H 27,5 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas, H 18 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Twee zeldzame Chinese borden
Resultaat: 1.600 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met krab en garnaal decor. Octagonaal. Minimale chips. Afmeting: 21,2 x 21,2 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 16,1 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met reliëf floraal decor en rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 16,1 cm. In goede staat.

Zeldzame Kang Xi schotel Ø 33,5 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met spelende kinderen in tuin decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.

Antiek Chinees bronzen Ming figuur
Resultaat: 1.500 EUR

Antiek Chinees bronzen Ming figuur. 16e Eeuw. Met minimale restvergulding. Afmeting: 18,5 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.

Grote Chinese drakenvaas met oren, H 39 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 39 x B Ø 33 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 20,2 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met zes tekens bodemmerk en perzik-ranken decor. Wanli merkteken. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,2 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 21 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met Chinese goden/herten in landschap decor. Afmeting: 21 x Ø 21 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 50 cm.
Resultaat: 1.250 EUR

Zeer grote octagonale Chinees porseleinen vaas met karaktertekens/figuren decor. Afmeting: H 50 x Ø 41 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen scepter
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose scepter met floraal/vleermuis/goud decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.

Chinese drakenpot Ø 22 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenpot met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 22 cm. In goede staat.

Grote Kanton kom
Resultaat: 1.100 EUR

Bijzonder grote vroeg 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kom met Familie Rose/figuren/floraal/vogel/vlinder/goud decor. Afmeting: H 15,5 x Ø 36,7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose maanvaas, H 27,2 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,2 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 30,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met landschap/herten/vleermuis/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.