Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
482 Resultaten
Kavel: 7511

Chinees Kantonees klokkenstel, 1860

Resultaat: 1.100 EUR

Groot 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees klokkenstel met verguld brons. Circa 1860. Met putti en kariatiden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger uurwerk. Slaghamer mist. Verder in goede ...


Kavel: 7013

17e Eeuwse Wanli schotel Ø 36,3 cm.

Resultaat: 1.000 EUR

Kapitale 17e eeuwse Chinese kraakporseleinen Wanli schotel met tuin/krekel/coulissen decor. Afmeting: Ø 36,3 cm. In goede staat.


Kavel: 7068

Familie Rose dekselkom Ø 11 cm.

Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekselkom met bloem/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 11 cm. In goede staat.


Kavel: 7262

Kapitale Chinese vaas

Resultaat: 1.000 EUR

Kapitale Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 59 x Ø 39 cm. In goede staat.


Kavel: 7222

Chinese roodglazuur schotel Ø 19 cm.

Resultaat: 950 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.


Kavel: 7219

Chinese schotel Ø 12 cm.

Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose schotel met fijn gedecoreerd floraal/perzik decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 7478

Chinese schotel Ø 33,7 cm.

Resultaat: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Okergeel glazuur + reliëf draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 33,7 cm. In goede staat.


Kavel: 7615

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 22,5 cm.

Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met Sang de Boeuf glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7648

Vijf-delig Chinees kaststel

Resultaat: 900 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met coulissen/geisha/floraal decor. Afmeting: H 29 - 31 cm. In goede staat.


Kavel: 7114

Twee Familie Rose kommen Ø 25 cm.

Resultaat: 850 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose kommen met tuin/bloemvaas decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 25 cm. In goede staat.


Kavel: 7263

Chinese diepe schotel Ø 31 cm.

Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen diepe schotel met floraal decor. Afmeting: 5 x Ø 31 cm. In goede staat.


Kavel: 7470

Chinees Familie Rose bord Ø 29,9 cm.

Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord. Fijn gedecoreerd met floraal/figuren/goud/kostbaarheden decor. Afmeting: Ø 29,9 cm. In goede staat.


Kavel: 7035

Chinees bord Ø 22,8 cm.

Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen bord met ruiter/figuur in rivier decor + goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.


Kavel: 7233

Tibetaanse tangka

Resultaat: 800 EUR

19e Eeuwse Tibetaanse tangka. Zijde + beschildering. Mooie kwaliteit, gedetailleerd. Afmeting: 99 x 74 cm. In goede staat.


Kavel: 7343

Chinese rolwagen-vaas, H 45 cm.

Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen-vaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 7468

Kapitale Queng Lung kom Ø 28,7 cm.

Resultaat: 800 EUR

Kapitale Chinees porseleinen Queng Lung kom met landschap/pagode decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 28,7 cm. In goede staat.


Kavel: 7541

Twee Chinese Kantonese vazen, H 45,5 cm.

Resultaat: 800 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met Chinese goden en zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7599

Chinees bord Ø 22,5 cm.

Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren/kraanvogel/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7662

Vaas met draken decor

Resultaat: 800 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en gouden draken. Met blauwe bodemring. Afmeting: H 33 x Ø 26 cm. In goede staat.


Kavel: 7832

Chinese maanvaas

Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas met blauw floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35,5 x Ø 24 cm. In goede staat.


Kavel: 7008

Chinese kop/schotel

Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen kop en schotel met herten in landschap + goud decor. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7014

Chinese Quan Yin met kinderen, H 33 cm.

Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen Quan Yin met kinderen. Met Familie Rose decor. Twee minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7099

Chinees Familie Rose bord Ø 22,2 cm.

Resultaat: 750 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/hert decor. Chip bodemrand. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7411

Chinese penselenvaas Ø 19,5 cm.

Resultaat: 750 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met neanderende omranding en figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 19,5 cm. In goede staat.